Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondja mindenki, hogy a...

Miért mondja mindenki, hogy a turikból annyira divatosan és egyedien lehet öltözködni?

Figyelt kérdés
Én ha bemegyek néha egybe,sosem találok olyat,amit tetszene...Mind olyan divatjamúlt meg régies darab általában. Ti hogy találtok jó darabokat?
2011. ápr. 6. 23:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%
Én utálom a turikat! Egyszer találtam egy rózsaszín fűzőt, ami nagyon megtetszett, de az 3000 Ft volt. Szóval még csak nem is olcsó. A többi cucc divatja múlt, fel sem venném soha, max itthonra!
2011. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jófélékbe mész, ott olyat találsz, ami itthon MÉG nem nem divat. Merthogy ugye mi itt még divatban is elmaradottak vagyunk. Meg persze ha az a fajta vagy, aki boldog, hogy megveheti a plázában azt, amit a suliban holnap 5 csajon fog még látni... akkor nem neked való valóban. Kinek mi.

Néha én se találok semmi jót, meg tényleg vannak béna helyek, de pl. a kedvenc farmeromat turiban vettem, tökéletesen passzol (amit itt lehetetlen, hogy egy boltban találjak, mivel alacsony vagyok), szerintem használva se igen volt, és nem házilag volt a szára se felhajtva. Az egyik felsőmet meg shoppingmániás kis gazdag, mindent megtehető barátnőm is le akarta szedni rólam, mert kell neki. XD Szóval nem szabad feladni. :D

Én mondjuk csak két turiban szoktam találni bármit is, egyik sem valami szörnyen felkapott vagy drága hely, mindkettő vidéki városban van. :D

2011. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nah haggyatok mar, meg hogy nem lehet jo cuccokat talalani, en tiszta uj felcimkezett COLOURS OF THE WORD ruhaak t vettem, apropenzetr, akkor zaras leggings, lila szukszaru farmer, ingek, ilyen vekony anyagu bluzok, tiszta uj konzerv tornacipo, es meg sok mas , ezek mind angliabol nemetorszagbol, legtobb esetben fraciaorszagbol vannak, (tudom az elarusitotol) szval turi forewer :)
2011. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
utolsó:hol volt ez?melyik településen?
2011. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

szia

nem olvastam a hozzászólásokat de szerintem a hádába jó dolgokat lehet kifogni..mondjuk nekem nincs türelmem hozzá..válfás hádákba szoktam benézni néha :D

2011. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen turikba mész.

Én pl. nem szeretem a kilósokat ott táskákat szoktam max venni esetleg pamutkardigánokat meg a pasimnak pólót mert a férfiruhák a kilósokban jók.


Nekem a kedvenc üzletem a Renoválás, a Blahánál van a Dohány utca elején.

Darabáras, vállfázott, egyenként beárazott.

A ruhák újak, címkések vagy ha használtak, az sem látszik, mert újszerűek.

Nincsenek kikopott, hibás darabok, ha van valami hibája azt jelzik a címkén, sokszor olyan dolgot jelölnek hibának, amit hosszas kereséssel sem találok meg... aztán kiderül, hogy pl. a gyári vassás kicsit ferdébb vagy ilyesmi...


Az árak is relatíve magasak, aki sokallja a Next, New Look, Papaya stb. cuccokért az 1500 Ft körüli összeget, az menjen tényleg invázióba és viselje a tömegszart (ami minőségben sincs sehol ezektől.)


Ebben a turiba heti 1-szer szoktam benézni, néha ritkábban ha nem jutok be Pestre (sajnos - vagy nem sajnos- nem Pesten lakom) és mindig találok legalább 2-3 darabot.


Aki sokallja az 1500 Ft körüli összeget egy szuper felsőért az még mindig körülnézhet az 500 Ft- os cuccok között is. Hatalmas körállványokon és fogasokon van fajtánként 500-ért mindenféle cucc. Nem szoktam ott körülnézni, mert annyi időm nincs de múltkor beleakadtam egy szuper farmerdzsekibe amit aztán többet leirigyeltek rólam, és mindössze 500 Ft volt.


Ha csöves bálásba jártok ne csodálkozzatok, ha csak kudarcotok van....

2011. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ha jófélékbe mész, ott olyat találsz, ami itthon MÉG nem nem divat. Merthogy ugye mi itt még divatban is elmaradottak vagyunk."


Na ilyen hülyeséget sem hallottam még. Látszik, hogy nem sokat utazol. Menj be egy Promod-ba vagy Zara-ba külföldön, és meglátod, hogy egészen pontosan ugyanazokat lehet kapni, mint itthon!

2011. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan az a bajom a turkálókkal (a szagokon és a nevén kívül) hogy ami igazán tetszik az nem olcsó. Én vállfásokban voltam (a szó szerint turkálóban egyszer voltam, amikor dobozokban voltak a cuccok és sz szerint turkálni kellett, olyan érzésem van mintha kukában túrna sok hajléktalan - bocsánat azoktól aki szereti, nekem ilyen hatást keltett, kiéhezve túrtak derékig a tárolókban a nők, egymás kezéből szedve ki a darabokat, az is Háda volt de valami elég gagyi) de ott meg ami tetszett az valóban drágább volt mint pl. Invázióban vagy Tesco-ban. Szerintem a Tesco F F cuccok csinosak és sokszor van ott 60-70%-os leárazás.


Szóval én kipróbáltam a turkálás több típusát is, de nem igazán jött be :) Egy szoknyám van és egy rózsaszín felsőm ami onnan van és imádom, a szoknya 1600 volt, a felső 1000.....

2011. ápr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mert lehet ha nem is az idei divat szerint ,de a tavalyi divat szerint biztos tudsz öltözködni ,csak nem ugy kell a turikra nézni fujj turis ruha ,meg turis szag ,hanem ugy hogy vehetsz ott potom pézért márkás ruhát .
2012. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!