Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatosan öltözködni olcsón,...

Divatosan öltözködni olcsón, de hogyan?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

én tok egy tippet. ingyé'

lopjá

2010. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Csakis turkálóból!Egyedi,divatos,viselhető cuccokat lehet kifogni:)
2010. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, én hogy csinálom...:) Inkább a leárazásokon vásárolok, klassz darabokat lehet kifogni akár fele áron. Vásárolj apróbb butikokban, jóval olcsóbban lehet bennünk farmert kapni, mint egy nagyobb, nevesebb helyen, mégis tökéletesen jók. Kínaiban is vannak néha jó dolgok, jóízléssel össze lehet kombinálni az ilyen darabokat a drágábbakkal, és meg sem látszik, hogy nem került több tízezerbe. Érdemes univerzálisabb dolgokat venni, amik nem csak az aktuális trendbe, de később is hordhatok egy kis variálással. Illetve tudni kell viselni a ruháidat. Ez a legolcsóbb holmit is stílusossá tud tenni:)
2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan csinálom mint az előttem szóló.Bemegyek a helyi plázába:New Yorker, Orsay, Pimkie, és végigninézem a leértékelt cuccokat és nem hogy fél áron de van hogy 70-80-90százalékos áron megveszem. Persze ehhez hozzátartozik az is hogy hasonló butikban dolgoztam, így azért ott is olcsóbban tudtam hozzájutni egy két darabhoz. meg alapból nagyon sok ruhám van, mind olcsó de jól lehet őket variálni, és annyira nem átlag darabok, meg ugye jó sok kiegészítő, azzal is át lehet változtatni egy öltözéket. ma például 300ft-ért vettem a Newyorkerben melltartót, hihetetlen hogy még jó is volt rám. Soha nem a márkát hanem magát a ruhát nézem, ha tetszik és jó árban van, megveszem. Turiban soha semmi nincs az én méretemben, (túl vékony és magas vagyok)
2010. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én turkálópárti vagyok..egy csomó majdnem új cucc,van,hogy még az árcimke is ott vigyorog! :))
2010. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Vannak már a weben olyan webáruházak is, ahol nagyon kedvező áron lehet vásárolni vadi új márkás cuccokat!!!

írd be a keresőbe,hogy márkás ruházat és máris feljönnek a honlapok!!!

2010. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!