Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molet vagyok, de szeretnék...

Molet vagyok, de szeretnék divatosan öltözködni és csinos lenni. Mit hordjak?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok, 80 kg, a mellbőségem 125 cm, a derekam 100 cm, stb...tudnátok valamit ajánlani?
2011. jan. 21. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,mire gondoltál,de ha molettnek tartod magadat,akkor szerintem az ilyen feslők nagyon jók,bár az sem mindegy hogy a hasad nagy vagy a combod,mert az a 80kg,másképpen oszlik el,nem egyformán!


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hirtelen ennyit találtam,de ha tudnám a nadrág,és póló méreted,nem csak körülbelül,akkor linkelnék még:D
2011. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a naci méretem 44-es, a poló meg L-es, és hát ugy megoszlik....mindenhol van egy kicsit...DX
2011. jan. 21. 18:23
 4/10 A kérdező kommentje:
de azér annyira nem vagyok duci, mint az elsőn a lány...
2011. jan. 21. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Na hát erről beszéltem,hogy nem tudom,hogy mit linkeljek,mert nem tudom hogy milyen méretek:)

Amúgy felsőben,a denevérujjú minden egyenes hátú embernek jól áll,bár Magyarországon élők 90%-nak nem egyenes:)

Szóval egy denevérujjú felső,fekete farmerral és ezeket lehet variálni,színekben,mintába,A vonalú nadrág,vagy egyenes vonalú egy színű felső vastagövvel,mintás felső, vagy egy selyem blúz minta nélkül fekete övvel:)

Ezek jók és divatosak!

2011. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remek XD most megtudtam, hogy amiket edig hordtam azok jók XD pedig mindig beszólnak hogy nem vagyok divatos...
2011. jan. 21. 18:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen alkatod van? Az nem mindegy, mert például egy homokóra alkatú lány még jó sok plusz kilóval is csinos, míg egy alma alkatún már 5 kiló plusz is nagyon rossz.

De ami nagyon fontos, egy enyhén bővülő szárú, sötét (szigorúan nem koptatott), nem csípőfazonú farmer, mert ez slankít. Ha például szép nagy cicid van, akkor érdemes arra terelni a figyelmet színes, mintás felsőkkel, V-kivágással, viszont ha fent vagy teltebb, és pl a lábaid formásabbak, akkor egy ceruza vagy A-vonalú szoknyával tudod őket mutogatni.

A lényeg, hogy mindig emeld ki azt, ami előnyös, mert ezáltal a kevésbé előnyös tulajdonságaidat leplezni tudod.


OFF: nem akarlak megbántani, de eszméletlen sok a 100 centis derék. Nem a csípőbőséged az véletlen? Mert ez így nagyon-nagyon rossz, egészségügyi szempontból is.

2011. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
XD de az XD
2011. jan. 21. 19:05
 9/10 A kérdező kommentje:
csak mindig keverem a ketőttXD
2011. jan. 21. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz meg szerintem kevés.

A fenék legszélesebb pontján kell mérni a csípőbőséget.

Hosszított felső, széles gumis derékövvel, egyenes szárú naci, ha formás a lábad, mármint a térded, vádlid, bokád nincs egybe, elkülönül, akkor vehetsz csőnacit is. Trapézt azért ne, mert alacsony vagy (én is ekkora vagyok), és még jobban összenyom.

Mell alatt szabott felsők, mélyen dekoltált felsők, nem muszáj hogy ilyen bő legyen mint a képeken:-)

Ja, és még 1 fontos dolog, többnyire magas sarkú cipő (nem kell nagyon magas, csak kicsit), nyújtja a lábat, és az alakot:-)

2011. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!