Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek divatosan...

JeneiV kérdése:

Hogyan öltözködjek divatosan de olcsón, ugy hogy a mai divatnak megfeleljen?

Figyelt kérdés

Gondolom mostanság a barnásabb és krémszínű dolgok a trendik , de az áruk néha a fellegekben és nem mindenkinek van erre pénze(többek között nekem sem) viszont szeretnék haladni a korral és nem öltözködöm olyan rosszul de szinekben és például cipőkben is le vagyok maradva. Kérlek aki tud segitsen hogy hol tudnék divatos cuccokat venni :)

Előre is köszi!!



2013. febr. 18. 16:33
 1/5 anonim válasza:
Kínai? Lehet nem a legjobb minőség, de azért vannak jó ruhák is. Turkáló? Jó minőségűek, és olcsók is! Én is ilyen helyeken szoktam vásárolni, és mindenki szeretne ugyanolyat venni :D Ha turkálóban vásárolsz, nem valószínű, hogy másnak is lesz olyan darabja. ;)
2013. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teszvesz, vatera.... és én a turkálókban is szoktam igen jó darabokat találni :)
2013. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A turkálók 80 százaléka tele van tömve vadi új cuccokkal, de ha ez neked nem tetszik, akkor ott vannak a kínai boltok. A balerina cipők pedig olcsók, divatosak és praktikusak.
2013. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Invázió,Cosmos -nagyon válogatni kell,de vannak jó cuccok olcsón.
2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezekkel a válaszokkal mindegyikkel egyet értek, én is próbálok olcsó ruhákat venni, mert nem tehetem meg, hogy több 10 ezer forintért vegyek egy nadrágot/felsőt.. Cosmosba 1-2 ezer forintért olyan jó divatos nadrágokat lehet kifogni, és jó minőségű :) 15/L
2013. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!