Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek? Milyen...

Hogyan öltözködjek? Milyen legyen a hajviseletem? Milyen legyen a sminkem? (alul és fiuknak is)

Figyelt kérdés

Elég kislányos típus vagyok 15 éves létemre :) Nem szeretném elveszíteni ezt a tulajdonságom (egyelőre). A fenti kérdéseim alapján hogy maradhatnék ilyen? Jó döntés?

Szeretnék ilyen maradni de körülöttem az osztálytársaim és más csajok elég nagyosok. Melyik jobb döntés: kislányos vagy felnőttes?


2013. jan. 24. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
15 évesen semmiképp nem kell felnőttesen öltözni, azzal csak nevetségessé teszik magukat a csajok. Hiszen még nem felnőttek, ez akkor is jól látszik ha eljátsszák hogy azok. Öltözz normálisan, ahogy jól érzed magad.
2013. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha jól érzed így magad, akkor sztem maradj kislányos. Az a lényeg, h te jól érezd magad. Szerintem Selena Gomez is egy picit kislányos, de jól áll neki, úgy tűnik, szeret a bőrében lenni:) jó a kisugárzása(így képekről) de ez csak az én véleményem:)
2013. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!