Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek?

Hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés

szeretném egy kicsit megváltoztatni a stílusomat. nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki. eddig csak csőfarmert, egy sima pólót és egy pulcsit viseltem. ez már egy kicsit uncsi, legalább is nekem. milyen felsőket, pulóvereket vásároljak, hogy egy kicsit másféle is legyen a stílusom. (szeretem a színes cuccokat)

13/L



2013. jan. 22. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ajánlom neked a MTV-n futó Plain Jane című műsort, ott öltöztetik fel mindig a lányokat csajos, és színes cuccokba :)


egyébként meg olyat hordj ami neked tetszik, kényelmes, jól is áll. Ha lányosabb szeretnél lenni, hordj pl topánkát, szoknyát, blúzokat... persze az általam felsorolt szempontok alapján!

2013. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés megfogadom :)
2013. jan. 23. 14:50
 3/5 Freshcore válasza:

a csőnacikról ne mondj le, sosem mennek ki a divatból és rengeteg módon lehet őket variálni.

kezdetnek szerezz be alapdarabokat, amiket sokféleképp hordhatsz. ilyenek például egy jól szabott zakófelső, vagy szép blúzok.

nagyon jó választás a szoknya harinyával, csizmával és egy egyszerű pólóval/blúzzal.

nyárra szerezz be egy szép farmner rövidnadrágot, ezt bármilyen toppal felveheted.

de amikkel a legjobban feldobhatod a ruhatárad, azok a kiegészítők! ékszerek, sálak, kalapok. csak ne ess túlzásokba :)

2013. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 24. 07:04
 5/5 anonim válasza:

Szerintem is maradjon a csönaci. Vegyél fel hozzá egy polot rá vzakót vagy csőnaci,trikó,rövid bőrkabát,tornacipő. Nyáron rövid farmer nadrág, egy sok pántos szandi pánt nélküli top és a top betűrve a nadrágba egy vékony ing is jöhet a tetejère. Ha szeretnél még tippeket képekkel irj privátban... :D

13/L

2013. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!