Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek ízlésesen...

Hogyan öltözködjek ízlésesen fiúként?

Figyelt kérdés

24/F.

Az a gondom nincs semmilyen ízlésem öltözködés terén, mármint nem vágom mi mihez megy, milyen színek mihez passzolnak (még a színeket sem vágom xD), és abszolút nem merek kísérletezni, mert azt utálom, ha valami nem én vagyok, olyankor még az is jobb ha átlagosan nézek ki.

Főleg fekete, szürke pólóim, pulcsijaim vannak.

Szeretném felhozni magam picit öltözködés terén, mert a testalkatom amúgy elég jó 14 éve sportolok és nem akarom lehúzni a külsőm, mert nincs tehetségem öltözködni.

Egyébként ha lenne ízlésem, így néznék ki szívesen:

[link]


Tudnál segíteni priviben?


2012. dec. 6. 18:05
 1/1 anonim válasza:

24/F szintén. Nekem is ez a stílus jön be legjobban. Itt van egy csomó cucc, ahonnan inspirálódom, neked is biztos segít.

[link]

Szerintem egy pár zakót nyugodtan szerezz be. Meg ingeket. Legyen inkább egyszerűbb mint cicomás. Én bírom a farmerszín és a közép barna kombinációt. Meg amúgy egy jól megválasztott karóra férfiasabbá tesz :))

2013. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!