Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek nőiesebben?

Hogyan öltözködjek nőiesebben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél fel szoknyát, az öcsém játékból felveszi :)
2013. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak alapdarabokat sorolok fel, amiket szerezz be: blézer, magassarkú, balerina, szűk farmer, szoknya, blúz, tunika, leggings, csatok, hajpántok, nőies fazonú táskák. hirtelen ennyi jutott eszembe. ha gondolod, írj privit, segítek még szívesen.
2013. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló jól mondja, plussz még emliteném az ékszereket, de nem kell túlzásba esni. Egy öv is tunikával nagyon nőies tud lenni.
2013. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezek nagyon jó összeállítások nekem nagyon tetszenek

[link]

használj lágy árnyalatokat 3nál több szín leheteőleg ne legyen rajtad, kiegészítők mint a blézer ékszer vagy egy elegánsabb táska is fel tudják dobni a kinézetedet, NŐies= szexi, igényes és nem hivalkodó! Ha már szűk leggingset hordassz ne legyen kint a feneked, szóval ilyen apróságokra is ügyelj. Mintákkal kapcsolatosan nekem egyébként az egy színű dolgok tetszenek, ha van rajta egy kis pötty vagy csík az még elmegy de ha egy hatalamas női fej van a pólómon abban nem érzem olyan jól magamat. Szóval az ilyen cukimuki mintás dolgokat szerintem kerüld, mert az kislányossá tesz.

2013. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mert ha elmúltál 14 nyugodtan vegyél magassarkú cipőket.Vannak nagyon szép darabok!Nem olcsók de megéri hidd el! Hordjál szoknyát.Blézereket stb. Az eredmény látható lesz! :DD Ja és hagyd kiengedve a hajadat (ha nem rövid)
2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!