Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek divatosan...

Hogyan öltözködjek divatosan és ez mennyire fontos nektek lányoknak? (22f)

Figyelt kérdés

Ti hol vásároltok? Múltkor vettem 20 ezer forintért egy levis farmert és hát lehet, hogy hanyagul kezeltem és azért (szinte biztos) de egy két hónap alatt teljesen elveszítette a színét. Kékesszürke lett, mint valami rossz kínai cucc, pedig elegáns sötétkék volt és ahogy elnéztem a mosóvízből még sárga, vagy zöld festéket is kevertek bele a hatás kedvéért. Az is kijött. De lehet, hogy ezeket már eleve így tervezik.


Pólókat is mindig veszek, de sosem bírnak ki egy évnél többet, ráadásul sokszor mosás után olyan kemények mint az újságpapír, ezt sem tudom miért van, talán a pesti víz túl kemény? A jó minőségű márkás pólóimból is hamar ki szokott jönni a minta + elszíneződnek. Nem tudom hogyan tudnám őket kímélve mosni, általában a pamut programon mostam, hogy az hátha jó az anyagnak, de mivel hosszabb ideig mossa meg ázik a vízben szerintem pont emiatt mennek tönkre. De lehet, hogy a hőmérséklettel van baj.

Na meg a fekete cuccok. Az egy külön történet....


Segítsetek csajok :D


2013. febr. 19. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én sosem az öltözködést nézem, egy kivétellel: van egy bizonyos stílus, amitől megőrülök, és az annyira zavar, hogy olyan férfiakat(?) nem tudok komolyan venni...
2013. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ha egy pasi divatos, add magára, de ezen felül semmi extra.

Nekem a sál, meg mellény, meg egyéb kiegészítő tömegével már sok(k) és nem férfias.

Ami nekem tetszik egy pasin, egy jó, bőr, stílusos cipő, egy sima farmer, ami nem trapéz, nem szaggatott, meg egy szép póló vagy ing. Nagyon szép és jó minőségű cipők vannak a Humanicban.

A ruhákat meg próbáld meg kímélő programon mosni, minél alacsonyabb hőmérsékleten. Nekem a gépen vagy 40C-os program és semmi baja a ruháknak. Viszont véletlenül néhányszor 60C-on mostam, meg is látszott mindenen. Minden gyűrve, fakulva (nem egyszer használatos ruhák).

Remélem tudtam segíteni :D

24/l

2013. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik, amikor egy srác egy pólóra rávesz egy inget,de kigombolva. Továbbá jól néznek ki az oldalzsebes rövidnadrágok, például galléros pólóval. A szuperszűk csőnadrág felejtős. Menő (de nem túl olcsó) márkák: Abercrombie&Fitch, Hollister

(L/16)

2013. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!