Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kevés pénzből divatosan?...

Kevés pénzből divatosan? Működhet?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és nem keresek túl sokat. Az egész ruhatáramra ráférne az újítás,tehát nadrág, fölső, kabát, cipő, fehérnemű stb.


Most számolgattam, az elkövetkező hónapokban kb 15-20 ezret tudok ruhára szánni. Hol vásároljak? Ti mit vennétek 20 ezerből? És úgy, egyáltalán, hol szoktatok vásárolni? :)


2012. aug. 16. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
vaterán meg ilyen helyeken jókat lehet kifogni
2012. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Most ilyen hatalmas nyári akciók vannak. Tegnap voltam New Yorkerbe, és rengetek ruha van 1500 ft alatt ott is. Meg vannak nadrágok is 3000-4000 ft-ért. Deichmannba esetleg cipő, mert ott szokott lenni kb 3000 ft-ért.

Remélem, tudtam segíteni!

2012. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy 15-20 ezerből nem sok mindent lehet venni, mert még a kínaiba is egy normális farmernadrág 5000 ezer ft. vagy fölött van. Egyértelműen a kínaiba vagy a túrkálóba tudsz vásárolni, cipőt nézd meg a deichmannba de ott is csak akkor tudsz vásárolni ha valami leárazás van! fehérneműt kínaiba, fölső úgyszint. Remélem segítettem(:
2012. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)


A Vaterát még sosem próbáltam, talán ideje lenne? :)

A New York-ert szeretem, de én még sosem láttam ott ilyen olcsón ruhákat, de akkor megpróbálom mostanában :)

Még gondolkoztam a piacon ott, bár talán ott nem a legjobb minőségűek a ruhák, ugye? Vagy ott is ki lehet jókat fogni?

2012. aug. 16. 22:52
 5/20 anonim ***** válasza:
Meg nem tudom vannak- e még leárazások a plázákba...bár mnodjuk ott már a leárazottak között nyári cuccokat lehet vásárolni, szóval az nem hiszem, hogy most jó lenne neked.
2012. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
15-20 ezer van minden hónapra, szóval nem kell mindent egyszerre megvegyek :) És inkább vennék drágábban,és kevesebb darabot,de az tartson sokáig és legyen jó minőségű :)
2012. aug. 16. 22:54
 7/20 anonim ***** válasza:
Vatera szerintem nem megbízható! vagyis lehet, hogy az de ha márkás cuccokat akarsz vateráról venni akkor előfordulhat, hogy hamisítottat veszel..
2012. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát, a szeptember eleji fizumból megyek először, tehát lehet, hogy lemaradok az akciókról :( De majd alaposan körülnézek. Ha tudtok még jó helyeket, megköszönöm :)
2012. aug. 16. 22:55
 9/20 A kérdező kommentje:
Rendelésnél egyébként is félnék, hogy nem jó, hiszen nem tudtam felpróbálni...
2012. aug. 16. 22:55
 10/20 anonim ***** válasza:
hát van olyan kínai aminek az a neve, hogy invázió meg family (ugyan az a cég) itt kilehet fogni elég jó dolgokat, new yorker (sok tini innen öltözködik, szerintem már egy kicsit unalmas, de jó dolgok vannak)tally weijl
2012. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!