Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék divatosan...

Hogyan tudnék divatosan öltözni? Láttam sok helyen ezt a letolt gatya stílust. Szerintetek hogyan lehetek divatos?

Figyelt kérdés
Öltözködés
2012. aug. 12. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha nem akarod akkor nem kell kirakni a hátsód.

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen a lookbook az jó ötlet, szűrd le a fiúkra nézegessed meg hogy mit hordanak, és ami tetszik annak nézz utána. most ez a swages öltözködés nagyon divatos még [link] és nem is kell hozzá sok kiegészítő, szinte csak egy fullcap, egy amerikaifoci csapatos pulóver, jófej mintás pólók, és kosarascipő...
2012. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem azért de előző kommentelő a linkeden szereplő fiúkon/férfiakon nincs is ruha (mármint csak gatya van rajtuk ami a képen alig látszik..)Nem hiszem hogy félmeztelenül nagyon ,,divatos" leszel
2012. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kor? nem? vagy valami?
2012. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és 14 éves.
2012. aug. 12. 21:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudnátok képeket küldeni vagy ötleteket adni hogy nektek mi tetszik nektek azt megköszönném.
2012. aug. 13. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet (egész alakosat, ne egy selfshotot az orrlyukadról) és megmondom.
2012. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gördeszkás, vagy magas szárú cipő, csőnadrág, valami jópofa mintás póló, fullcap/snapback. Szerintem így bőven jó.
2012. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A letolt nadrágos viselet, az amerikai börtönkultúrából származik, ami azt jelenti, hogy az egyén egy péniszt vár a végbelébe... Szóval szerintem erről gyorsan tegyél le, meg amúgyis tök gáz, ha kint a segged.Olyan, mintha 2 számmal nagyobb gatyát vettél volna... gáz. 16/F
2012. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elozo ez a vilag legnagyobb fassaga!tenylge a bortonbol van de azert mert elvettek szegenykek oveit.ulj le 1es
2013. jan. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!