Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kevés pénzből divatosan?...

Kevés pénzből divatosan? Működhet?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és nem keresek túl sokat. Az egész ruhatáramra ráférne az újítás,tehát nadrág, fölső, kabát, cipő, fehérnemű stb.


Most számolgattam, az elkövetkező hónapokban kb 15-20 ezret tudok ruhára szánni. Hol vásároljak? Ti mit vennétek 20 ezerből? És úgy, egyáltalán, hol szoktatok vásárolni? :)


2012. aug. 16. 22:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szotocs :) Körülnézek majd ezeken a helyeken.
2012. aug. 16. 23:03
 12/20 anonim ***** válasza:
én a h&m-ben de ott is általában azokból amik le vannak árazva valamint kínaiban és mostanában a hádában is elég sokat! ott elég jó áruk van a ruháknak!
2012. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sztem nézd meg a hádában mert ott gyakran ki lehet fogni márkás darabokat nagyon olcsón. Nézd meg gyakran.a leárazást a plázákban. Én ma vettem a Zaraban 1690 Ft-ért egy sötétkék csőnadrágot leárazva.
2012. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm szépen ezt a sok segítséget :)

Csőnacit én is szeretnék venni több színben is, de mindenhol csak baromi drágán találtam. Ez nagyon jól hangzik :) Már alig várom, hogy megkapjam a fizum és neki induljak !! :D

2012. aug. 17. 00:19
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!:) Tally Weilj (nemtom hogy írják) 2200-ért vettem gatyát, és volt sok féle! :) Amúgy felsőket olcsón leginkább kilós Hádában tudsz beszerezni olcsón.(H&M basic toppokat vettem ott 290Ft-ért, pont egy ezressel olcsóbban, mint ha újonnan vettem volna), viszont nadrágot inkább vállfásból vegyél. Ajánlom még a Bershkát és a Stradivariust, ott is 3ezrek a nadrágok és elég jó minőségűek. Fehérneműt szerintem vagy kínaiban, vagy KIK-ben érdemes, vagy Tezenis Outletben(Biatorbágyon van)

Nézelődj még aprod.hu-n, én pl ott árusítom a már megunt darabjaim elég olcsón!:D És másoknál is jó cuccokat szoktam találni.:D

2012. aug. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Azt hiszem, szánhatok majd pár napot a vásárlásra, annyi tippet kaptam :D
2012. aug. 17. 02:43
 17/20 anonim ***** válasza:
H&M bármikor, Esprit, Jacpot leárazáskor.
2012. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vatera+turkálók!
2012. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel most az ősz-tél jön gondolom nyári cuccot már nem akarsz venni szerintem nem kevés az a 20 ezer ha szezonra vásárolsz.


Én is kb ennyit tudok rászánni a ruhavásárlásra én úgy szoktam hogy oylan darabokat veszek ami variálható több ruhával is. Ezt pl ugy értem hogy ne vegyél meg egy piros nadrágot ha nincs hozzá minimum 4-5 felsőd amivel tudod hordani + pulcsi ha hidegebb az idő. Tehát át kell gondolni alaposan mielőtt megveszel valamit. Vegyél egyszerűbb darabokat és dobd fel kiegészítőkkel.

2012. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Függönyből, divatot! [link]
2012. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!