Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek hordanak a nők szorosan...

Minek hordanak a nők szorosan a testre feszülő ruházatot?

Figyelt kérdés

MOst néztem kb 10 ből 3-4 en, van aki alul felül.

Nem kényelmetlen ez a sztrecs meg elasztik meg acryl egész nap? Minek mutogatják a lábuk segg...k derekuk stb jük pontos körvonalait mindenkinek, ha nem szeretik ha bámulják őket, vagy beszólnak nekik ráadásul még pasijuk is van?



2012. okt. 13. 23:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

:) És a csajok visszajelzései alapján is jó ez a stílus. :)


és az USA stylist véleménye alapján is ez a menő stílus a film szereint...Csak mit kezdjek ezzel én? Magas vagyok, hosszú vékony kezem lábam és van sörhasam...? Hogy állna rajtam egy feszülő gatya?

2012. okt. 15. 13:28
 22/26 anonim ***** válasza:

Akkor pont ideális az alkatod, bár a sörhasad nem biztos.

Én is magas vagyok, és vékony. Ezek a nagyon feszülős, sztreccses, végig tapadós csőgatyák, és szintén sztreccses szűkített pólók pont nekünk, vékonyaknak vannak kitalálva.


Javaslom, hogy próbálj fel több csőgatyát, és feszülős pólót együtt, és akkor meglátod magad, hogyan áll rajtad. Ez alapján dönts, a tükör megmutatja. Vagy még jobb ötlet, ha magaddal viszel egy fiatalos gondolkodású barátnőt, hogy véleményezze meg.


Amúgy hány éves vagy?

2012. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én alulra farmert hordok leginkább, ami nem csőszárú, hanem egyenes, de deréktól térdig feszül.

Felülre csak olyan felsőt hordok, ami teljesen tapad. Ugyanis ha csak egy kicsit is eláll, akkor nincs derekam egyáltalán. És azt nagyon tudom utálni. Ha meg eláll a gatya pl a seggemnél, akkor olyan a hatása, mintha besz@rtam volna. Másokon is ezt látom, de az nem zavar. Magamon viszont nem bírom elviselni, ez van.

24N

2012. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A 22. sorszámú fiú vagyok.

Én is ugyanígy érzem, gondolom, hogy ha eláll a gatya az olyan trottyos, beszartam érzés. Ezért is hordok mindig sztreccs csőfarmert, ami ugyanúgy tapad a seggemen is, mint a csajoknak. :) Főleg, hogy nagyrészt női csőgatyáim vannak, mert azok legalább sztreccsesek, nem úgy mint a férfi gatyák.

2012. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok és elég sok bajom volt vele hogy a combban bő eláll rajtam a farmergatya ami derékban jó...
2012. okt. 15. 21:14
 26/26 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Vegyél női csőgatyát, hidd el azoknak jobb a szabása. Én is azt hordok 28 évesen.
2012. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!