Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek hordanak a nők szorosan...

Minek hordanak a nők szorosan a testre feszülő ruházatot?

Figyelt kérdés

MOst néztem kb 10 ből 3-4 en, van aki alul felül.

Nem kényelmetlen ez a sztrecs meg elasztik meg acryl egész nap? Minek mutogatják a lábuk segg...k derekuk stb jük pontos körvonalait mindenkinek, ha nem szeretik ha bámulják őket, vagy beszólnak nekik ráadásul még pasijuk is van?



2012. okt. 13. 23:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Aha, kezdem érteni, a kővérség ellen van! Tehát segít magas vékony és nyúlánk alkatot kölcsönözni és ez majdnem mindent megér! Ez logikus...(Egyébként, ma voltam a Tom Taylorba, ott a mostani férfi póló is fentről lefelé be van szűkítve, az eladó is ezt mondta...)
2012. okt. 14. 00:09
 12/26 anonim ***** válasza:
hát leggings vagy cicanadrág igen :D
2012. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
8%
Mert divat ribisen öltözködni.Csak azt nem értem ha ez egy "nőnek" kell ahhoz hogy szexinek és jól érezze magát, akkor egy pasi ezt vajon hogy tudja elérni?ők is feszülős nadrágban rohangáljanak?Vagy ők képesek szűk ruhák és magamutogatás nélkül is szexinek érezni magukat?
2012. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát igazából én nem vagyok kövér. :D Éppen ezért nem akarok ilyen lezserebbet felvenni, mert abban zsáknak nézek ki szerintem, de állítólag nem.. pedig tudom, hogy nem vagyok kövér. Viszont régen elég tróger korszakomat éltem ugyanilyen vékony voltam akkor is és három XL-es nadrágokat hordtam meg lógós ruhákat, de utólag visszanézve ez elég gáz volt. Most véres szemmel nézem azokat a lányokat akik így öltöznek, közben meg én is ilyen voltam.. :D
2012. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A leggings nem nadrág, és igen, jól néz ki olyan felsővel ami takarja a segget meg elöl a tevepatát. Ennyi erővel akkor a harisnyanadrág is nadrág. :D De azt is csak olyan felsővel veszed fel ami elég hosszú. Különben meg alul sokkal kényelmesebbek a szűkebb nadrágok. Felül igazából tökmindegy, de ne mondd már hogy nem csinosabb egy olyan nő akin olyan felső van, hogy látszik az alakja mint egy olyan aki magára húzott valami zsákot... Persze a nagyon vékony lányoknak jól állnak a bő felsők is, de sokakat kövérít.
2012. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Igen, az egész kérdés egyébként a pasikra vonatkozik, nem a nőkre. Csak nem akartam egyből a férfioldalról megközelíteni. Van most az USAban egy öltözködős randizós valóságshow, ott a vezető Sylist azt mondta: HA PASI VAGY ÉS TÖBB NŐT AKARSZ MINT KORÁBBAN, HORDJ FESZESEN TAPADÓ RUHÁT!!!!!!!(Szerinte erős tudatalatti üzenetet küld ki, a nők reakciója ösztönös és automatikus) Azt is mondta a Stylist: SZELESÍTSD MAGAD, MAGASÍTSD MAGAD!!!!!
2012. okt. 14. 00:37
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de azt veszek fel amit akarok. Csak azért nem fogok tramplisan öltözködni, mert egy két barom nem tudja megállni, hogy ne szóljon be. Engem nem zavar, megyek tovább nem foglalkozok vele. A feszes ruhák kiemelik az alakot és bármit mondanak a férfiak úgy is ez jön be nekik a legjobban.
2012. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Én fiú vagyok, és teljesen feszülős sztreccses csőfarmerokat (super skinny-t) hordok, meg pólókból is olyant, ami nem feszül ugyan, de pont akkora, mint én, egy centivel sem nagyobb. Én ebben érzem jól magam. :) És a csajok visszajelzései alapján is jó ez a stílus. :)
2012. okt. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Jah 20:40-nak igaza van.


Azóta be is újítottam egy feszülős, puss up-os farmert

2012. okt. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Száz százalékban biztos vagyok benne hogy férfi társaim bő többségének, sokkal vonzóbb ez a stílus mint, a lezser alakot nem kiemelő ruhák. Személy szerint is jobban tetszik,páromat is sokkal nőiesebbnek látom amikor cicanadrágot vesz fel,mint amikor valami bő zsákot.
2012. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!