Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak akik hordanak magassark...

Vannak akik hordanak magassarkút és biciklivel közlekednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nehéz biciklizni magassarkúban? Mire kell figyelni közben, hogy ne boruljak fel? Milyen fajta cipőben szoktatok, vagy próbáltatok már?

Tudom kicsit hülye kérdés, de légyszi értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!



2012. okt. 5. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én:) szoktam csak pár, de ettől jóval nagyobb sarkúban is..amire figyelsz szerintem? hogy a cipő elülső részét tedd a pedálra..nehéz ezt így elmagyarázni, de ott leszel a bicón, úgy is látod majd, meg ahogy neked kényelmes..

meg ne menj túl gyorsan, ha hirtelen fékezni kell.

esésmentes biciklizést:D

20l

2012. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az előttem szólóhoz csatlakoznék mindenféle képpen a talpad elülső részével és nayon óvatosan h necsússzon le a lábad mert az gáz meg balesetveszélyes is (nekem multkor lecsúszott és majdnem letört a sarkam is mert siettem)...nagyon könnyű amugy ..más ..leszállásnál ne felejtkezz el róla h magassarkúba vagy és nem fogsz a teljes talpadra érkezni ...és a felszállásnál a lábátlendítéses verzió nem igazán jön be..én először átrakom a kerékpár másik oldalára a lábam és aztán rakom fel mindkettőt a pedálra...menni fog nemnagy kunszt érezni fogod hogy kell:)
2012. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!