Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak 30 év felett...

Miért csak 30 év felett hordanak szoknyát a nők?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a fiatalok (kb. 30 év alatt) folyton farmert meg rövidgatyát hordanak, de az "érettebb" nők már gyakrabban hordanak szoknyát is.

2012. szept. 5. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem hülyeség.
2012. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is butaság :)

Én 19 vagyok, egész nyáron szoknyában voltam. Persze kiránduláshoz és mozgáshoz nem túl praktikus :) De utcán inkább szoknyát viselek.

Valaki szerint kényelmetlen... Hát, nekem a farmerszoknya kényelmetlen, nem szeretem. De bármilyen mást tudok viselni. Szerintem a jó szoknya nem lehet kényelmetlen :) És ha valóban jó, akkor igazgatni sem kell... Ezek szoktak lenni az ellenérvek.

Én azonban nagyon is szeretem a szoknyát! Sőt, minden más nőies darabot :) De ezzel nem vagyok egyedül, egészen biztosan.

2012. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben útáltam szoknyát felvenni, most sem szeretek, szerintem ez már nem is változik. A farmert szeretem, egy-egy nőies blúzzal. 33/N
2012. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30 alatti vagyok, és kb 13 éves koromtól legalább annyi szoknyát hordok mint nadrágot. Nyáron szinte csak szoknyát hordtam és most is...szóval ez nem törvényszerű. Egyébként meg mindenki azt hordjon, amiben jól érzi magát, nekem ez a szoknya másnak a nadrág.
2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általánosítás. Én főleg a 30 év alattiakat látom szoknyában.
2012. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz kérdező...Én szinte csak ruhát és szoknyát hordok,a barátnőim és lány ismerőseim többsége is szívesen és rendszeresen hord szoknyát.


22/L

2012. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is szeretem a szoknyákat,de ruhákat méginkább(imádom őket),de ezek hidegebb napokon nem túl jó viseletek,melegben pedig szívesem hordok szoknyát és ruhát

15/L

2012. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
most is szoknya van rajtam,és 15 vagyok:)
2012. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilván mert kényelmesebb a nadrág, a többség ezt gondolja. Illetve valós vagy vélt esztétikai hibájuk van.

Én megengedném a férfiaknak/fiúknak a szoknya viselését is, elvégre emancipáció van.))

2012. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem vagyok 30 felett, és gyakran hordok szoknyát, télen szinte mindig szoknyát vagy ruhát veszek fel (vastag, színes harisnyával vagy cicanadrággal, hosszúszárú csizmával).


Nem igazán szeretem a nadrágokat, nekem kényelmetlen (különösen a farmer). Alig találok olyat, ami passzol: magas, karcsú vagyok, de vastag combokkal (nem hájas, izmos), aránytalanul hosszú lábakkal. A legtöbb nadrág a combomon szét akar repedni, a csípõmön meg lötyög. Nyáron hordok néha bõ lennadrágot, katonai nadrág-szerūséget, sportosabb térd alatt végzõdõ nadrágot. Farmert szinte csak feketét. Egy kék van a szekrényemben, alig hordom.

2013. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!