Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha tizedikesen szoknyába...

Gáz ha tizedikesen szoknyába és magassarkúba megyek?

Figyelt kérdés
Gáz ha tizedikes létemre szoknyába és magassarkúba megyek iskolába igazából nőiesen öltözködök de magassarkút nem sűrűn szoktam hordani tudok benne menni és szeretem is a magassarkúkat de úgy érzem ha magassarkúba megyek kinéznek vagy nem is tudom.. :S és ilyen fekete ünneplő szerű szoknyába szeretnék menni az nem túl ünnepélyes???

2012. okt. 8. 20:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én mondjuk már magassarkú (6-7 centis) bokacsizmát hordok, mert iszonyat fázós vagyok, de ha te nem fázol, hordd csak nyugodtan. Főleg, ha csinosan fel tudsz hozzá öltözni.

16/L

2012. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Má miért lenne gáz? Nem vagy már kisgyerek, valamikor el kell kezdeni hordani. Felveheted nadrággal vagy leggingszel is, ha annyira hideg van, az még néha csinosabb is mint a szoknya :)
2012. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, szerintem nagyon csini lennél benne. Bátran vedd fel. Én is szoktam magassarkút hordani, de csak max. 5 centiset, mert még csak hetedikes vagyok.
2012. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!