Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha tizedikesen szoknyába...

Gáz ha tizedikesen szoknyába és magassarkúba megyek?

Figyelt kérdés
Gáz ha tizedikes létemre szoknyába és magassarkúba megyek iskolába igazából nőiesen öltözködök de magassarkút nem sűrűn szoktam hordani tudok benne menni és szeretem is a magassarkúkat de úgy érzem ha magassarkúba megyek kinéznek vagy nem is tudom.. :S és ilyen fekete ünneplő szerű szoknyába szeretnék menni az nem túl ünnepélyes???

2012. okt. 8. 20:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

nem gáz! csak ne legyél közönséges, maradj szolid :) én is szeretek szoknyát hordani, télen egy csizmával + harisnyával nagyon csinos! :) magassarkú? ha nem hordod minden nap, akkor nem gáz :) tudd viselni és ne legyen 10 centis sarka :))


16/L

2012. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
kb 6cm-s sarka lehet az egész fekete és az elején van egy vastagabb pánt amin egy masni van igazából aranyos de még is nőies :)
2012. okt. 8. 21:47
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy gáz, csini leszel! Legalább nem a tucat csőgatya-tornacipő kombó.
2012. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 8. 21:52
 15/23 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez nagyon hasonló amúgy a cipőm :)

2012. okt. 8. 21:55
 16/23 anonim ***** válasza:
31%

Ezek szerint a nővérednek is kitűnő ízlése van! Fogadd meg a tanácsát; hidd el te is sokkal jobban fogod így érezni magad. :-)

21/f voltam

2012. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

Gimnáziumban? Oda elég gáz. Nem értettem sosem a lányokat, minek kell kiöltözni oda. Egyébként nem leszel ettől ribi, ha felveszed :D De ha úgy viselkedsz, akkor ne csodálkozz (bár az írásodból elnézve nem vagy majomkodós :P) Na mindegy, ne hallgass ránk, 3-4 év és utálni fogod a tiniket :D

20L

2012. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
Az iskola egy olyan hely, ahova a gyerekek tanulni, a tanárok pedig dolgozni járnak. Felfogható úgy is, hogy ez egy munkahely. Nekem soha eszembe se jutott miniszoknyába iskolába járni, se gimiben, se az egyetemen. A magas sarkú még elmegy, de a miniszoknya délutánra való a barátnőkkel találkozni, randira, buliba. Érzékelned kéne, mit hova vesz fel az ember.
2012. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliba a legtöbben így járkálnak, a 10.esek is. Ha valakinek szép az arca, nőies az alakja, tud magassarkúba járni, és nem úgy röhög emellé mint egy paraszt, akkor miért lenne gáz?? 16 évesen nem korai, csak az néz ki hülyén ilyen cuccban akinek semmi alakja sincs, de manapság egy 16 éves nagyon is érett testileg. Csak azért, mert előfordulhat hogy a kérdező csinosabb lesz így mint egy 20 éves, azért még nem kell lehurrogni. Körözzék le az idősebbek, ha ez ekkora probléma. :D

22/L

2012. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gàz. Ha nem minden nap viseled,akkor nem teszi tönkre a làbadat. A szoknya hosszàt meg biztos vagyok hogy meg tudod hatàrozni mi a randira, suliba, vizsgàra való darab. Ha mindez megvan, màris közelebb vagy egy felnôtt nô gondolkodàsàhoz.

Amùgy pedig juhè, vègre egy csaj aki nem csôfarmer-póló-tornacipôben nyomja!

2012. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!