Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha tizedikesen szoknyába...

Gáz ha tizedikesen szoknyába és magassarkúba megyek?

Figyelt kérdés
Gáz ha tizedikes létemre szoknyába és magassarkúba megyek iskolába igazából nőiesen öltözködök de magassarkút nem sűrűn szoktam hordani tudok benne menni és szeretem is a magassarkúkat de úgy érzem ha magassarkúba megyek kinéznek vagy nem is tudom.. :S és ilyen fekete ünneplő szerű szoknyába szeretnék menni az nem túl ünnepélyes???

2012. okt. 8. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
gáz
2012. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gáz
2012. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ha gáz elmondod azt is kérlek hogy miért? köszönöm :)
2012. okt. 8. 20:57
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Egy ilyen összeállításhoz nőnek kell lenni,nem egy zavarodott tininek(tudni kell hordani). Kérdésedből kiindulva téged is a Teigetosz pozitívak közé tennélek.
2012. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen hidegbe??? Normális vagy? Összeszedsz majd valami jó kis petefészek gyulladást, aztán majd nyivákolhatsz hogy miért kell neked nőnek lenni :)

Gáz, egyrészt mert 16 évesen a magassarkú enyhén ribancos, a szoknya miatt pedig fel fogsz fázni, akár veszel alá harisnyát akár nem. A magassarkúnak rengetek hátránya van, utána tudsz nézni milyen szép bütykös lesz a lábad ha gyakran fogod hordani.

És azért is gáz, mert biztosra veszem, hogy nem tudsz benne olyan szépen menni, mert általában a tinédzsereknek a bokája ide-oda remeg benne, ami elég röhejes, és szerintem te sem akarod hogyha esetleg becsúszik egy baki, rajtad röhögjön az egész suli.

Nem akarlak megbántani tényleg, csak leírtam a véleményem. Szerintem maradj a nadrágnál.

2012. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Egy tizedikes lány még nem nő, akkor sem ha nőiesen próbál öltözni. Magassarkú egyáltalán nem való még neked. Ünneplős szoknya sem épp mindennapokra való. Egy fiatalos/vagány szoknya, normális cipővel sokkal jobb lenne.
2012. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ilyen összeállításhoz nőnek kell lenni,nem egy zavarodott tininek(tudni kell hordani)."


Mond, te mennyire is vagy érett nő :D... Gondolom belül ugyan az az éretlen tini vagy, és csak azért hozod fel, hogy te már nő vagy és hangsúlyozod, hogy milyen érett vagy, pedig szó sincs róla.

2012. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
igazából tudok menni magassarkúban mert szoktam fotózásokra és divatbemutatókra járni és ott elég magassarkú cipőkben kell járnunk már 13éves korom óta tudok magassarkúban menni nem azt mondom hogy már nő vagyok csak hogy azért nem kislányosan öltözködöm alapból sem de igazából már rá jöttem hogy ezen az oldalon mindenki a negatívat látja a másikban általában ha magassarkút akar venni egy 16éves az már ribi nem értem miért na mind1 köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2012. okt. 8. 21:21
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

Dehogy gáz! Jó hallani, hogy vannak ilyen lányok is, akik mernek nők lenni és szeretnek nőiesen öltözködni. Ne hallgass azokra akik nyilvánvalóan csak irigykednek rád, mert kifinomult ízlésed van fiatal korod ellenére!

Vedd fel bátran! Egy vastagabb harisnyával és csizmával biztosan nem fogsz benne fázni! Biztos nagyon csini és különleges leszel benne! :-)

Még egyszer grat. a stílusodhoz! :-)

21/f

2012. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó :) megkérdeztem már a nővéremet is a sok negatív válasz ellenére bár ő tanácsolta nem rég hogy öltözzek kicsit nőiesebben :D szóval megkérdeztem tőle és neki is tetszett :)
2012. okt. 8. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!