Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a menyassz...

Mit gondoltok erről a menyasszonyi ruháról? Mennyit nem sajnálnátok érte adni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. szept. 14. 19:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kedves 20.

Megnézheted az utolsó képet,amit 17-nek belinkeltem.A ruhám nem ribancos és pláne nem cigányos.Igen,díszített,nem egy egyszerű ruha.De ha megnézed azt a képet,akkor láthatod,hogy se nyaklánc,se fülbevaló,se kesztyű nincs rajtam,ja és a hajam is egyszerű,épp azért,mert az már túl sok lenne.Nekem tetszett,ez volt álmaim ruhája.Nem értem mért ilyen stílusban kell elmondanod a véleményedet.

2012. szept. 15. 08:47
 22/24 anonim ***** válasza:
43%

Eleinte normálisan mondtam, mégis le lettem pontozva, csak mert más a véleményem.

( nem a pontszám izgat, csak ez szerintem igazságtalan...)

AZÉRT

2012. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%
ha lenne hozzá elég jó, nagy mellem, kiadnék érte 100-150-et
2012. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Tervezőként azt mondom, egy 100-ast megér.


A megvalósítására egy szó sem lehet, látszik, hogy aki kivitelezte, profi volt.

A tervezésről azonban ugyanez nem mondható el. A ruha szabása idétlen, főleg a csípő-és nyakrészen. A csípőrész legnagyobb problémája az, hogy túl hosszú, optikailag rossz helyen vágja el a testet, a fenék közepénél kezd el habcsókot faragni az emberből, ami kifejezetten hátrányos. (nem véletlen, hogy a legtöbb fazon vagy mell alattól, vagy közvetlenül deréktól/csípőtől bővül, a hableány/trombita fazonok pedig combközéptől vagy térdtől...)

Ami még tovább rontja az összképet: egy ilyen túldíszített felsőrész egy egyszerűbb szoknyát követel, itt pedig egy habos-babos szoknyát kapunk hozzá, ami ráadásul ugyanazokkal a kövekkel van aszimmetrikusan! feldobva (ami ismét teljesen ellentmond a ruha koncepciójának - felül teljes szimmetria, csípőrésznél aszimmetrikus, majd az alja megint szimmetrikus - ez az egyik legrosszabb hiba, amit el lehet követni tervezőként, teljesen összedönti az összképet és az elképzelést...), melynek tetejébe egy óriás giccsvirág figyel a csípő egyik oldalán.

A ruha anyaga egyébként jó minőségűnek tűnik kifejezetten.


A mellkivágást, óriási köveket nem minősíteném, mert az csak a személyes ízlésvilágom szerint tudnám értékelni, azt pedig egész biztosan nem akarod hallani. Viszont annyit hozzáfűznék, hogy a köldökig lelógó haskivágásból kilátszik az alsószoknya, ami felettébb gagyi.


Magyarán a véleményem az, hogy a megvalósítójának minden elismerésem, a tervezője meg gyakoroljon még, mert ez így elég förtelmes. Ha a kettő egy személy, akkor meg nem is tudom, mit szóljak.

2012. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!