Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni egyszerű, de...

Hol lehet venni egyszerű, de csinos (akár menyasszonyi) cipőket jó áron?

Figyelt kérdés
Elég régóta keresek olyan platform magassarkút, ami nem túl "batár", inkább közepes sarkú és elöl sem magasabb 1-1,5 cm-nél. Mindezt zártban és testszínűben. 1 hónap múlva férjhez megyek és félek, hogy nem fogok ilyet találni. (Kifejezetten esküvőit azért nem szeretnék, mert aztán nem tudom hordani, és úgyse hófehér a ruhám..) Sajnos mindenhol kb. ugyanazok vannak: vagy "mamás" vagy mint egy rúdtáncosé.:) Nem nagyon van átmenet, max. horror áron. Gondoltam, hátha pont itt kapok egy jó tippet.. Már tényleg nem tudom, hol nézelődjek..
2012. aug. 29. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2012. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz vagy közel hozzá, akkor sétálgass a körutakon, rengeteg cipőbolt van, ahol 2-3-4000 Ft-ért találhatsz magadnak. Én speciel a nyugati aluljáróban vettem szalagavatóra cipőt. Nem szoktam ott vásárolni, nem is szívesen szántam rá magam, de ott legalább van :) 2000-ért vettem!
2012. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, ez lemaradt..:D Pesten lakom, de ha valaki máshol tudna, azért az is érdekel, hátha pont járok arra is vagy van boltjuk itt..:)
2012. aug. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!