Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a menyassz...

Mit gondoltok erről a menyasszonyi ruháról? Mennyit nem sajnálnátok érte adni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. szept. 14. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
hát szerintem ez nem egy esküvőre való ruha már bocsi :/
2012. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Gyönyörűűűűű, én akár 200.000 is adnék érte nagyon különlegesen szép!!!
2012. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon szép, de nem ez álmaim ruhája, amit majd az esküvőmön viselnék, így ezért semmit nem adnék.

Álmaim ruháját viszont több száz ezerért is megvenném, ha lenne rá pénzem.

2012. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Kb 120at max 150 nagyon tetszik az alja a teteje nem annyira
2012. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Tok cikinek ereznem ha ebben pap ele kellene allnom. Feszengenek, hogy fel van ram izgulva egesz nasznep.
2012. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

Első, már ne haragudj, de a menyasszony olyan ruhát vesz fel, amilyet akar!

Kérdező: gyönyörű ruha, de nekem sem álmaim ruhája. Ha az lenne, én is több százezret adnék érte, bár az én esküvőm még messze van. :)

16/L

2012. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló.

Az egyik ismerősöm kb. ugyanazt mondta,amit te írtál.Az ismerősöm egy olyan lány,aki annyi pasival lefeküdt már,hogy számát se tudja,volt,hogy reggelenként ismeretlen embereknél ébredt.Na,én így szégyellnék templomba menni,vagy egy pap elé állni.Attól,hogy valaki felvesz egy kivágott ruhát,még nem lesz erkölcstelen és nyugodtan bemehet a pap elé.Én így gondolom.Amúgy meg,nem hiszem,hogy valaki aszerint választ menyasszonyi ruhát,hogy felvehető-e templomba vagy sem.

2012. szept. 14. 19:54
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Szép a ruha, de nekem nem a stílusom. Én valami szolidabbat választanék, hozzám az illene. Aki viseli a képen neki jól áll.
2012. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem tetszik,bocsi.A fölső része túl kivágott és nem túl szép a gyöngyök miatt.Az alja meg nekem túl fodros.Bár nekem nem ilyen az ízlésem.
2012. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%

Te úgy, én meg úgy, hogy elvagyok az eltitkolt 35 szeretőmmel inkább, minthogy tudjam, hogy egy szent helyen éppen felizgatok embereket.

De éppenséggel, azt is utálom, ha a fb képeimet nézik, és dicsérik, én ilyen szégyellős vagyok.


Ettől függetlenül 150-200 -at adnék ezért maximum.

2012. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!