Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon kicikiznéne...

Szerintetek nagyon kicikiznének, ha lolita/fairy kei ruhában mennék a suliba?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy, hogy rögtön egy egész outfitet magamra húzok, hanem csak egy szép lolis cipő, egy farmer és felette egy blúz, és utána szép fokozatosan.

A legtöbb cuccom saját (azaz én varrtam). Van egy szoknyám, most lett kész, és nem tudom, felvehetem-e anélkül hogy nagyon kiröhögnének.

Egy egyerű szoknya, alulra szélesedik, hercegnős-rózsaszín-felhős-csillagos-virágos mintás és rózsaszín apró kockás anyagból van. A szoknyához hozzá lehet kapcsolni két "vállpántot" (vagy mi a neve). És felé egy rövid ujjú egyszerű fehér blúz (meg persze harisanya), és néhány apró masni a hajamba.

Szerintetek ezzel nagyon megbámulnának? Nem szeretném, hogy nevetség tárgya legyek... (De persze azt is tudom, hogy a lolit magamnak hordom, és akinek nem tetszik az tehet egy szívességet, de akkor is...)


16/L



2012. aug. 26. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom a te sulidban is vannak olyan fafejek akik mindenkit kicikiznek, kinevetnek...szerintem nagyon ügyi vagy hogy varrsz magadnak ruhákat szivesen megnézném ha gondolod rakj fel képet és megmondom hogy szerintem milyen :)) 19/L
2012. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha senkit nem fogadnak el aki kicsit is különbözik. Az ilyenen valószínűleg jókat nevetnének, de ez nem kéne hogy érdekeljen, hiszen nem mások kedve szerint kell öltözködni. Én már 12 évesen kezdtem fura stílusú ruhákban járni, igen kicikiztek, beszóltak napi szinten a cuccaimra, mutogattak rám, stbstb. Nem érdekelt, ahogy ma sem érdekel, már felnőtt vagyok, a stílusom megmaradt, mert nekem még mindig ez tetszik.
2012. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is érdekelne, hogy mit gondolnak, ha nem mondanák ki. Én se szólok le másokat. De mindig is "fura" voltam, japánul tanulok, ázsiai zenét hallgatok, bento dobozban viszem az uzsim stb. és most nyáron rátaláltam a lolita és a fairy kei divatra is. És csak nem akarok még nagyobb feltűnést kelteni. Képet talán rakok fel később, most lusta vagyok hozzá :D
2012. aug. 26. 15:26
 4/9 A kérdező kommentje:

Ilyen a szoknya: [link]


A mintája közelebbről:

[link]

[link]

[link]


És ezzel a blúzzal venném fel:

[link]

2012. aug. 26. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
szép ügyes vagy nagyon..mondjuk nekem annyira nem az izlésem de ha neked tetszik nyugodtan vedd fel....engem sem érdekel mások véleménye azt veszem fel amiben jól érzem magam és ami nekem tetszik :)
2012. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon ügyes vagy, de nekem kicsit hasonlít egy kislányoknak készült ágyneműhuzatra :(
2012. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
16 évesen ilyen cuccba?? végülis ha jol érzed magadat benne...
2012. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Á, de aranyos.:D

Neked legalább van stílusod. Szerintem ne foglalkozz velük. Na, meg ezt meg kell szokni. Nekem is eléggé különbözik a stílusom, ezért kerülnek is. Ennek ellenére én így érzem jól magam, és nem fogok miattuk megváltozni. Van, aki így fogad el.

A szoknya alá pedig jó lenne egy alsószoknya, amitől "puffosabb" lesz, szebben is mutatna.

2012. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*utolsó*

Ja, és nekem nagyon tetszik ez a lolita stílus -meg a legötbb, ami japánnal kapcsolatos-, csak nagyon költséges lenne számomra.

2012. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!