Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen napra milyen ruhában...

Egy ilyen napra milyen ruhában érdemes mennem? Vagy vigyek inkább többet is?

Figyelt kérdés

Először korán reggel utazok 2 órát a vonaton, aztán Pesten fogunk nézelődni, majd késő délutántól hajnalig a Sziget fesztiválon leszek.

Mindezt azzal a sráccal, aki eléggé tetszik nekem, szóval jó lenne valami olyan, ami praktikus a programokhoz, de azért jól is néz ki. :)

Mit gondoltok?


2012. aug. 2. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én vinnék váltóruhát ha lenne lehetőségem átöltözni,mert azért vonaton meg városnézésbe ilyen melegben biztos meg fogsz izzadni,és a legjobb dezodor mellet sem kellemes azért még este is abba a göncben ugrálni.

De szerintem egy short,toppal és kényelmes cipővel szép lenne és kényelmes is. De városnézésre én egy egyberuhát vennék fel.

2012. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én fesztiválra mindenképp zárt cipőt vennék,mert elég nagy por.kosz és néha sár szokott lenni.Szerintem egy váltás cipőt vihetsz,mert napközben meleged lenne zárt cipőben,esetleg egy másik felső sem ártana,ha megizzadnál napközben.


22/L

2012. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!