Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre vendégként illetlen...

Esküvőre vendégként illetlen fekete ünneplő ruhában megjelenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legszerencsésebb, de ki se dobnak vele. Bár mindig olvasom, hogy feketét, fehéret, pirosat nem illik, azért fekete ruhás emberek szoktak lenni esküvőkön, valószínűleg mert az az ünnepi ruhájuk. De ha van olyan elegáns ruhád, ami kicsit vidámabb színű akkor inkább abba menjél, ha meg nincs, akkor a feketéhez vegyél fel színes kiegészítőket, hogy ne legyen olyan komor.
2012. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit takar nálad az ünneplő. Linkelj egy képet.
2012. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Így néz ki a ruha. Sajnos én Bp-en nem láttam kék színben, mint ami a szájton van.


[link]

2012. aug. 21. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A "kis fekete" bármilyen alkalomra felvehető. Vegyél fel hozzá különleges kiegészítőket.
2012. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont palackkékben van ilyen. 15f
2012. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát sajna én nem láttam a boltban a kéket, pedig pont jó lenne.


De sebaj, arra gondoltam veszek egy ezüst övet és azzal kicsit feldobom. Plusz ezüst szandál :-)!

Köszi mindenkinek!!

2012. aug. 22. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!