Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó mindenkinek, hogy...

Miért jó mindenkinek, hogy olyan kicsi / mini szoknyában / ruhában mászkál, amiből a feneke majdnem kivan? Annyira rossz nézni, komolyan?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanígy gondolom, mint te! Mert olcsó szajhák!
2012. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Azért,hogy irigykedj rájuk.
2012. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
mert jó és kész :D pasiknak bejön,a többi csaj meg csak irigykedik
2012. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

meleg van?

Ha még valami szép nő veszi fel, egye fene, de amikor a 3 számmal kisebb ruhában meg miniben van valaki, na az randa.

Ha meg lapos sarkúval veszik fel, annyira nem k.rvás.

2012. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mmano88 ***** válasza:
Én eddig nem nagyon hordtam szoknyákat, mert kényelmetlenül éreztem magam bennük, de az éven vettem egy pár darabot, és van köztük egy elég rövidke is. A fenekem nincs kint belőle, de azért már leguggolni nem lehet benne. :D És nagyon jó ebben a 40fokban, hogy nem sülök meg benne! Én csak ezért hordom, de azért mondjuk dolgozni nem abba megyek...
2012. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert mégis mit viseljek akkor nyáron? Hosszúnadrágot nagykabáttal? Fiatal vagyok és elég jó az alakom, akkor meg miért kellene meleg ruhákban izzadnom, csak azért, mert néhányakat erkölcsileg sokkol.

Nézni meg max. az irigyeknek rossz.

L26

2012. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert 43 fok van.
2012. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, ugyanúgy megtehetném én is h kirakom a p,csám 18 évesen:D Másrészt: okoska, egy 2 centivel hosszabb szoknyában már megsülsz, és 100000x rosszabb, vagy mivan? Bocs, de ezt az indokot annyira nem tartom logikusnak. :D De gratulálok az iqfájter embereknek akik egyből arra tippeltek h mindenki irigy aki ezt vallja... :'D Jesszus.
2012. aug. 24. 18:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, engem nem érdekelnek pl. a balettáncosok, ezért nem is beszélek róluk. Ha folyton a balettáncosokról beszélnék, akkor valószínűleg azért, mert szeretnék én is az lenni. Vagy mint mikor a suliban valaki rossz jegyet kap, és percenként 100szor elmondja, hogy mennyire nem is érdekli. Nem túl megygőző. Ha nem irigykedsz rájuk, akkor miért nincs jobb dolgod,, mint ezen rágódni? Valószínűleg szeretnéd, ha annyira figyelnének rád az utcán, mint rájuk. A lehetőség ott van. Élj vele, vagy ne nyavalyogj. Egyszerűen nézz máshova, mindjárt nem zavar.
2012. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Baszkííí:D Honnan tudod te h egésznap ezen rágodom? Dejó egyeseknek, hogy így belelátnak mások fejébe. Egyszerűen csak a sokadik bkv-s rövidszoknyás lány után feltettem a kérdést, hogy csak engem irritál, vagy mást is?.. De úgy látom, itt a válaszolók fele csak belekötögetni tud másokba:D
2012. aug. 24. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!