Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordjak melltartót?

Hordjak melltartót?

Figyelt kérdés
Néhány ismerősöm hord melltartót otthon, mások meg nem. Ha hordok attól lógósabb lesz? És egyébként mennyire kellene szorosnak lennie a melltartónak? Előre is kösz a válaszokat.
2012. máj. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok, de szerintem ne hordj. Gondolom ez olyan lehet (hasonlo) mintha otthon is farmerbe lennek, inkabb egy macko nadrag ami kenyelmes.
2012. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az a te döntésed hogy otthon hordasz vagy nem, nem tudok róla hogy lógósabb lenne attól hogy hordasz. csak annyira hogy tartson..nem jó ha nagyon szoros de az se jó ha nagyon laza..a közép út a legjobb..szerintem:-)
2012. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
35%
Ne hordj. Nyaranta én se hordok boxert, mégse lógnak a heréim.. :D
2012. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen a te döntésed. Ismerek olyat, aki amint haza ér ledobja magáról, mert úgy kényelmesebb. Ezzel szemben én nem tudok meglenni nélküle, nekem az a kényelmetlen, ha nincs rajtam (leszámítva persze az alvást). Én úgy látom, hogy általában a kisebb mellű lányok azok akik szívesebben megválnak tőle, míg akiknek nagyobb, azok jobban ragaszkodnak hozzá. Persze ez nem arany szabály, és kivételek is vannak bőven... Egyébként szerintem nem lesz tőle "lógósabb". Szorosnak pedig nem kell lennie, csak olyannak, amit te kényelmesnek érzel. Nálam legalábbis ez az elsődleges szempont, persze azért legyen szép, de nem vennék olyat, amiben nem érzem magam jól, de cserébe csinos, mert úgysem hordanám. :)
2012. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ívy1 ***** válasza:
Ez attól is függ mekkora cicid van. Ha B-nél nagyobb akkor azért kell,de lehet hogy jó egy sport melltartó is. Amúgy van amikor én sem veszek fel otthon,nekem B méretem van.
2012. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. máj. 15. 15:46
 7/8 anonim válasza:
otthon semmi szükség rá
2012. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

otthon minek hordanál melltartó


de ha nagyestélyiben ülsz le vacsorázni, akkor igen!

2012. júl. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!