Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha ilyen ruhában megyek...

Gáz, ha ilyen ruhában megyek esküvőre?

Figyelt kérdés

Fekete szövetnadrág, valamilyen fehér blúzzal, meg egy magassarkú cipő (nem gáz, ha az étterembe lecserélem sportcipőre?).


Nem túl sulis ünnepélyi hatása van?


17/L


2012. ápr. 15. 18:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már semmiképp nem szeretnél ruhát felvenni, vegyél fel egy színes, csinos blúzt, csinos kiegészítőkkel. :)Így is lehetsz nőies!
2012. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Szia! Te írtál ki kérdést valamelyik nap, hogy nem akarsz elmenni, a barátodnak viszont muszáj? Mert akkor örülök, hogy másként döntöttél. Ha nem, akkor bocsi az offért!

Amúgy a fekete nadrág teltkarcsúaknak jó választás, bár lehet, hogy valami színes blúzzal jobban mutatna. Ha mégis a fehér blúz mellett döntessz, dobd fel valamivel, pl. színes selyemsállal, így nem lesz iskolás hatású.

2012. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
23%

Sportcipő?:))

Valamelyik nap egy nő meg azt kérdezte, hogy a saját esküvőjére illik-e abba menni:))

Édes Istenem...

Mint annak a cipőnek a neve is mutatja sport. Ergo nem ilyen alkalmakra való. Sőt egy igényes nőnél még csak nem is hétköznapokra való.

Borzasztó, hogy egyes emberek milyen ízlésficammal élnek.


Amúgy meg foggyá'le

2012. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Ja, egy nike sportcipő tök béna, hogy is merek felvenni ilyet, ha egyszer illik a stílusomhoz?!?! A fogyáshoz meg az égvilágon semmi közöd, tajparaszt!


Amúgy nem tettem még fel kérdést ezzel kapcsolatban, igazából 3 napja szóltak, hogy esküvő lesz.

2012. ápr. 15. 20:32
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem a fekete nadrág tökéletes, de én nem inggel, hanem valami elegáns tunikával venném fel. A sportcipő meg tényleg nem túl jó ötlet, esetleg próbálj meg egy ilyesmi fazonút feketében, most elég nagy divat:

[link]

2012. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Khmmm . Vagy vegyél fel egy elegáns fekete inget/blúzt és nem mindenképp leszel olyan mint egy temetése. Nekem szinte mindig beszólnak hogy gót vagy emo vagyok e mert feketében járok hát nem . A fekete a legjobb a teltkarcsú lányoknak. És kifogod bírni egyszer az életben magassarkúban vagy vegyél egy kicsit laposabbat de a sportcipő nagyon gáz már bocs :)
2012. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Végül egy világosszürke-vajszínű szerű nyárias lenge gatyám lesz, felső pedig fehér-pink, virágos. Cipőnek meg platformos fekete, nem fáj benne a lábam, eddig :P
2012. ápr. 19. 15:55
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tökéletesen rendben lesz. :) Örülök, hogy sikerült dönteni.
2012. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!