Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha ilyen ruhában megyek...

Gáz, ha ilyen ruhában megyek esküvőre?

Figyelt kérdés

Fekete szövetnadrág, valamilyen fehér blúzzal, meg egy magassarkú cipő (nem gáz, ha az étterembe lecserélem sportcipőre?).


Nem túl sulis ünnepélyi hatása van?


17/L


2012. ápr. 15. 18:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De mind1 akkor majd nézek valami más színű blúzt. Mondjuk örülök, ha gatyát találok magamra, nemhogy még fehéret..
2012. ápr. 15. 18:51
 12/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha fehér gatyám lesz, akkor kell másik cipő is, mert a fekete nem illik hozzá..

-.-

Tök jó, 1 alkalom miatt új cipő

2012. ápr. 15. 18:55
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél fehér gatyát, az biztos nem állna jól(Én a 65 kilómmal nem merek felvenni)

Nézd, szerintem xxl-es üzletben találsz magadnak egy szép ruhát, ami ápol és eltakar. Vagy vmi szép elegáns blúzt a fekete nadrágodhoz. Fehér blúzba semmiképp ne menj, az a menyasszony szine, nem illik esküvőre.

2012. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

És ha olyan fehér blúz lenne, amin fekete kis mellény van, esetleg öv?


Ruhát semmiképpen se, mert nagyon bénán állna! Van önkritikám, nem veszek fel olyat, ami nem áll jól

2012. ápr. 15. 19:04
 15/28 anonim ***** válasza:
61%

[link]


szerintem ez a szín és forma jól állna

2012. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

bocsi lemaradt:)

mármint a rózsaszín(es)

2012. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ez tök jó, de biztos jó lenne egy ilyen szín esküvőre?

Amikor legutoljára voltam esküvőn, minden vagy fekete-fehérben, vagy vajszínűben volt.. :/

Mondjuk én sötétlilában, fekete gatyában..

2012. ápr. 15. 19:13
 18/28 anonim válasza:
A mellényes dolog jó ötlet. Az a lényeg, hogy dobd fel valamivel, hogy ne tűnjön nagyon sulisnak.
2012. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elegáns szövegnadrág blúzzal teljesen rendben van. Az étterembe viszont tényleg nem kéne sportcipőbe menni, esetleg cseréld le valami fekete lapossarkú cipőre. Én is duci vagyok, mikor ballagtam, valahogy kibírtam magassarkúban (pedig nem is volt olyan nagy sarka), aztán érettségire pl. mindig egy sima fekete cipőbe mentem. Ha van ilyened, abban szerintem simán elmehetsz.
2012. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megértem a kérdezőt, nagy dilemma olyan göncöt találni, amiben az ember nem feszeng és nem érzi magát idétlennek. Amit linkeltetek, borzalmas, fel nem venném, pedig olyasmi alakom van, mint a képen látott nőnek.
2012. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!