Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha ilyen ruhában megyek...

Gáz, ha ilyen ruhában megyek esküvőre?

Figyelt kérdés

Fekete szövetnadrág, valamilyen fehér blúzzal, meg egy magassarkú cipő (nem gáz, ha az étterembe lecserélem sportcipőre?).


Nem túl sulis ünnepélyi hatása van?


17/L


2012. ápr. 15. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem a legjobb. Nincs egy alkalmi ruhád? Azt meg, hogy sportcipőre cseréled a cipőd egyenesen felejsd el! Max egy csinos balerinára, de semmiképp sportcipőre.
2012. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Magassarkúban kb 1 órát bírok ki, nagyon széles a lábfejem. Ebből az okból kifolyólag balerinát még véletlen sem hordhatok, mert nagyon ocsmányul nézne ki.


Ja és elég duci vagyok, szóval ruhát nem nagyon akarok felvenni, azért van önkritikám...

2012. ápr. 15. 18:39
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem a legjobb választás, valóban. Esküvőre nem illik feketében, fehérben és pirosban menni. Még akkor sem a legjobb választás, ha nem egyszínű fekete vagy fehér. Inkább vegyél valami csinosabb nyári ruhát (ha nem lesz túl hideg). A sportcipőt viszont mindenképp felejtsd el!
2012. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De még mindig nem vehetek fel ruhát!


Különben pasiknak sem illik fekete nadrágban menni, illetve zakóban?

2012. ápr. 15. 18:42
 5/28 A kérdező kommentje:
Előző válaszomhoz annyit, hogy fehér inggel.
2012. ápr. 15. 18:42
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Ez butaság, a duci lányok is lehetnek nagyon szépek, csinosak. Amit írtál én nem venném fel, pont azért mert sulis, meg amúgy sem néz ki jól szerintem. Ha megteheted inkább szánj rá némi időt és menj el vásárolni, valakivel aki nyíltan megmondja, hogy mi az ami jól áll, vagy mi az ami nem.
2012. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz ruhát venni, akkor legalább más színű nadrágot és blúzt válasz. Az meg hogy széles a lábad, ezért nem akarsz balerinát felvenni (ha már a magassarkút nem bírod) akkor vagy szandál vagy mégis balerina, mert hidd el, senki nem fogja a Te lábadat nézni!
2012. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Férfiaknak is inkább a sötétkék, sötétszürke ajánlott. a Fekete temetésre való. Ettől még nekik elnézik.
2012. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Figyu a fekete gatyó jó, de valami vidám - ne fehér - inget vegyél hozzá, pl. lila, zöld, kék, barack, stb. De vehetsz fehér gatyót, és akkor nem temetéses rucid lesz - bár én voltam már feka gatyó-sötétkék blúz kombóban és senki sem szólt meg érte.


Cipőnek meg semmiképp sem sportcipőt, akkor már valami lapos talpú balerina, v hasonló, esetleg szép szandál, v papucs.

Én mondjuk magas sarkúban mentem, de este 9-10 felé már mezítláb táncoltam, mert szépcs.szte a lábam. De rajtam kívül sokan levették a cipőt. :D

2012. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Atótl, hogy nem nézik a lábamat, még kifolyik a belrinából. Direkt leírtam, hogy NEM vehetek fel, szóval ne ajánlgassátok légyszi!

Ruhát meg még mindig nem fogok felvenni 100 kilósan!


Különben rengeteg esküvői ruhaötletes helyen írnak fekete nadrágot, fehér blúzt...

2012. ápr. 15. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!