Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak engem zavar hogy mindenki...

Csak engem zavar hogy mindenki DC-t hord?

Figyelt kérdés

Jó nyilván nem mindenki,de nagyon sokan!Anno amikor barátaimmal elkezdtük hordani 4 éve gimiben,senki nem hordta.Az osztálytársaink nem is ismerték ezt a márkát.Városszerte is alig láttunk 1-2őt,2 boltban lehetett kapni összesen.


Most meg tényleg mindenkin ezt látom,legyen rocker,hiphopos vagy mezei szürke egér.Kérdem én,miért?


Gondolkoztam hogy vennék egyet,mert a DC volt a kedvenc cipőm mind közül,de ezekután...

Miért lett ekkora divat?Múltkor láttam a VVben,azokat a nyomikat is DCbe bújtatják. :(


2012. jan. 5. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A VV-ben azért hordanak DC-s cuccokat, mert a cég odapakol egy csomó pénzt az RTL klubnak és a bentieket ere kötelezik, hogy legyen rajtuk DC-s holmi, hogy így reklámozzák.

Amúgy passz... olyan lesz, mint a Converse, azt is alig hordták, aztán beütött a dorkó azzal együtt már a többi holmi is jobban ment.

2012. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nah igen,a Converset is hordtam,most már égőnek érezném hogy ekkora divat.
2012. jan. 6. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!