Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én undorodom ezektől a...

Csak én undorodom ezektől a manapság divatos gladiátorszandáloktól?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 23:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kinek mi tetszik.
2011. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik, ne aggódj. Sőt, sok ismerősöm van, és szinte egyiknek se jön be.

És a ruhák is ide tartoznak, annyi divat vacak cucc van, hogy elképesztő.

2011. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem azért mert divat, hanem egyszerűen jól néz ki. Ízlés kérdése. Nálam az is szerepet játszik benne, hogy mindig az ókori Róma jut róla eszembe (nagyon szeretem a történelmüket és mindent ami kapcsolódik hozzájuk).
2011. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nektek már semmi sem tetszik?! mibe járjak tavasszal, ha sem a balerína, se a gladiátorszandál, nem jön be nektek?!! bakancsba?!! xDD

amúgy a gladiátorszandi nekem se jön be xD de ezt már muszáj volt kiírnom magamból, mert itt mindent csak szidnak és semmi sem tetszik nekik.

2011. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én egész évben bakancsban vagyok...
2011. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én se kedvelem, másokon nem érdekel, mi van, mert másnak meg az én öltözködésem undorító. :D De magamon el nem tudnám képzelni, ha agyonvernének se venném fel. :D
2011. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Ronda és senkin nem áll jól, nőietlen, slampos. De akinek tetszik, viselje. Bizonyára én is hordok olyan cuccokat, amik másból váltanak ki nemtetszést.
2011. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 x.wicaa.x ***** válasza:
Én már akkor utáltam ezt, amikor még nem volt divat.
2011. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!