Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalok miért hordanak...

A mai fiatalok miért hordanak állandóan zárt cipőt?

Figyelt kérdés
Én 36 évesként fura, mert amikor mi általánosban, és gimibe alig vártuk, hogy végre lekerüljön rólunk a cipő, és szandiban, papucsban legyünk, akár a suliban is. Most meg ebben a melegben vastag sportcipőben lenni, nem értem miért jó.

aug. 13. 09:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy 5 évesnek, vagy fétisesnek tűnsz. Normális felnőtt ember nem becézgeti így a lábát/talpát.
aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg képtelen vagy elhinni, hogy bármelyik gyerek szerette volna/szereti a szandált :D
aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
21 értem, köszönöm a kioktatást. Kíváncsi vagyok ilyenkor ki is lehetsz ha én nem vagyok normális felnőtt. Szerencsére ilyenek nincsenek a környezetemben akik ilyenen kiakadnak.
aug. 14. 10:28
 24/25 anonim ***** válasza:
Én is zárt cipőt hordok. Mondták már előttem is, minden járda, út koszos, és én kényelmetlennek érzem, ha kint van a lábfejem. Nem akarom, hogy kritizáljanak a lábam kinézete miatt, pedig sokan ezt csinálják. Nekem sokkal kényelmesebb a cipő.
aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sokkal kényelmesebb így és nem lesz koszos a lábam. Ha jó az anyaga, nem rohad be az ember lába.
aug. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!