Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalok miért hordanak...

A mai fiatalok miért hordanak állandóan zárt cipőt?

Figyelt kérdés
Én 36 évesként fura, mert amikor mi általánosban, és gimibe alig vártuk, hogy végre lekerüljön rólunk a cipő, és szandiban, papucsban legyünk, akár a suliban is. Most meg ebben a melegben vastag sportcipőben lenni, nem értem miért jó.

aug. 13. 09:21
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
34%
Így védekezünk a sok lábfétises perverz ellen.
aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 37 évesként nem fura, nem szandiztak a fiúk, mert lebvziztuk volna őket.


Sztem is vernéd a lábakra.

aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

2 Óhh hát ismersz, elárulom a fétis nem ezen múlik jó oda a cipő és a cuki bokazoknik is.

Érdekes lett volna ha mondjuk egy gladiátor szandi hordása miatt vkit leb**nak, legalábbis minálunk ez nem volt divat, lehet falun, ahonnan te jössz ott igen aranyom:)

aug. 13. 11:59
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Pont falusinak hívtuk volna azt, aki gladiátor szandizik. Falusi kisköcsögnek.
aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4 fáj hogy te nem szadiztál és most sem teszed, inkább melegben aszalod magad, mintsem a cuki lábadat tudnád pl munka közben nézegetni :)
aug. 13. 12:20
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Mindenkinek szar a lába a sok mozgászegén- életmodtól. Bedőlő boka, lúdtalp stb. Az ilyen lábaknak meg ezerszer kényelmesebb egy párnázott sportcipő ami a bokát is tartja.

És igen, engem is érint a dolog és idén nyáron csak 2x vettem fel szandit. A sportcipő kényelmesebb

aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6 ez amúgy valid indok, az már a másik dolog, hogy már fiatalon valaki ezt érzi, hogy szar a lába, fáj, bütykös stb.
aug. 13. 13:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a szoknya alá kisnadrág. Két oka lehet. Az iszonyat fájdalommal járó összedörzsölődő combok vagy a villantás elkerülése. Pedig jobb a jagy melegben naci nelkul
aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Legjobb mezítláb
aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, szerintem egyáltalán nem fura, én is kizárólag zárt cipőt hordok.


- stabilabb, mint a papucs vagy szandál

- nem lesz retkes a lábam

- nem nézik a lábfétises creepek a lábam

- nem fázik a lábam, ha légkondis helyre megyek

- nem megy tele kaviccsal és egyéb kosszal

- jobban tetszik

aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!