Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai fiatalok miért hordanak...

A mai fiatalok miért hordanak állandóan zárt cipőt?

Figyelt kérdés
Én 36 évesként fura, mert amikor mi általánosban, és gimibe alig vártuk, hogy végre lekerüljön rólunk a cipő, és szandiban, papucsban legyünk, akár a suliban is. Most meg ebben a melegben vastag sportcipőben lenni, nem értem miért jó.

aug. 13. 09:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10 ezt a rektes dolgot máshol is olvasom, bár nem értem itt mindenki földutakon csámpázik, nekem tök tiszta a tappancsom a nap végén is. Ha meg mégsem, akkor majd megmosom. Légkondis helyen dolgozom, nem fázik
aug. 13. 14:42
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Másokról nem tudok nyilatkozni, de igen, nálunk a faluban földutak vannak sok helyen, onnan pedig Pestre járok be dolgozni, ahol tiszta kosz minden.

10-es voltam

aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12 értem, én is zártba nyomnám akkor persze
aug. 13. 14:45
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
Tappancs... sztem te írtál nekem egyszer privátot. Te vagy a csitcsat papucsos perverz.
aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, én 5 évvel öregebb vagyok nálad, de én soha nem slattyogtam szandálban meg papucsban az utcán. Se most, se fiatal koromban. És nem emlékszem, hoyg tömegesen hordták volna ezeket az emberek. Most is zárt cipőjeim vannak. Nekem teljesen megfelel, nem szokott melege lenni a lábamnak.
aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
Én pl azért, mert nem akarom hogy retkes legyek. Nem takarítják le a járdákról az oda hulló gyümölcsöket. Ha bele lépek, akkor tiszta gheci lesz a lábam. Zárt cipőben kevésbé megy rám.
aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényelmesebb. A szandál pántjai iszonyat tudják vágni a lábamat, hiszen kevés bőrfelületen kell megfogniuk az egészet. Olyat is nehéz találni aminek jó a talpa, kb vagy tök lapos, vagy magassarkú van. Nem tarja a bokát. És igen, koszos lesz benne a láb, pedig Budapesten lakom úgyhogy nem földutakon járok. De a járdán is rengeteg kosz van, ami faszán rárakódik az izzadt lábra. Meg lehet persze mosni, de ha pl vendégségbe megyek tök ciki menni talpat mosni. Meg addig is el kell jutni valahogy, így vagy cipőben megyek a fürdőszobába, vagy addig is amíg odaérek hagyom szét a retket.

Pedig én minden nyáron elhatározom hogy végre találok 1 db kényelmes szandált amit tenyleg fel tudok venni olyan napokra is mikor egész nap járkálnom kell. De soha nem sikerül, és augusztusra már mindig beletörődök a tornacipőbe, mert ahhoz képest a szandálok kényelmetlenek. A papucs meg még full balesetveszélyes is, alig fogja a lábat, én azt nem értem hogy képes valaki abban slattyogni hosszútávon.

aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17 igazad van, ha főleg így is érzed, bár igen vendégségbe úgy jó menni ha magadon hagyhatod a szandit, vagy igen én szoktam váltópapucsot vinni ilyenkor, vagy amit adnak abba átbújok, soha nem volt gond abból ha éppen retkes volt a tappancsom.
aug. 14. 08:06
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
Ez a tappancsozás nagyon gáz, 5 éves vagy, vagy fétises?
aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mitől gáz, kérlek segíts?
aug. 14. 10:24
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!