Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék Vinteden jobban...

Hogyan tudnék Vinteden jobban eladni?

Figyelt kérdés

Több mint 70 termékem van kint de mostanában nagyon belassult.

Pedig szép, új állapotú ruhákat hirdetek.

Főleg S Méretű felsőket és egyberuhákat. Illetve több gyerek cipőt és pólót is. És olcsón is. Mégse vesznek semmit. Hogyan tudnék több vásárlót szerezni?



aug. 10. 18:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Rengeteg eladó hirdet ilyen neve nincs filléres szarokat. Nem fogsz kitűnni a sorból.

Esetleg facebookos vinted csoportokban tarhálj, sokan azt csinálják.

aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
#31 a facebookos csoportok semmit nem érnek
aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ugyanez a helyzet, pedig még szállítási díjam sincs. Nem tudok mit kitalálni, hogy vigyék a termékeket
aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

#33

Azt hogyan tudod beállítani, hogy ne legyen szállítási díj?

aug. 13. 10:48
 35/36 anonim ***** válasza:

Kérdező az csak azoknál van akik még nem adtak el semmilyen terméket és csak az első eladásig.

(vásárlás nem számít, csak az eladás)

aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Ma viszont eladtam valamit de elrontottam. Kivágtam a címkét még régebben és mivel 2 van itthon belőle a másikon láttam, hogy New Yorkeres viszont én Zara márkával adtam el. Szerintetek ezért letilthatnak? Vagy írjam meg neki? Mert az oldalán valószínűleg abban is bent van egy másik címke.
aug. 13. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!