Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden egyszer használt...

Vinteden egyszer használt melltartót mennyire lehet eladni?

Figyelt kérdés
júl. 20. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint szabályra vagy esélyre vagy kíváncsi?
júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
esélyre vagyok kiváncsi
júl. 20. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van rá esély. Magamból kiindulva, most ha egyszer volt rajtad, de valami miatt mégsem akarod hordani, és egyébként hibátlan termék, akkor simán megvenném.

A lényeg, hogy tiszta és szép legyen. (Sokan nincsenek tisztában a "kiváló" fogalmával, és ráaggatják a bolyhos, foltos, kinyúlt ruhákra is...)

júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használtan nem veszek melltartòt, mindegy hányszor volt rajtad, de én felraknám. Vki turkálòba bugyit is vesz.
júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapjáratin én támogatom a használt piacot de fehérneműt és elektronikai cikket pl sosem vennék használtan de azon kívül bármit.
júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót én vennék ha jó állapotú. Azokat az üzletben is sokan felpróbálják, akkor meg már tök mindegy.
júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik megvesznek 1x használt melltartót, vannak akik nem. Attól is függ mennyire néz ki jól és márkás-e. Ha postázással együtt drága úgy kevés az esély. 4db többször használt, de nagyon szép csipkés push-upost melltartó csomagot raktam fel, másnap megvették 1800ft + vevővédelemért hirdettem egyben. Később felraktam 3 db-os melltartót csomagot egyben 6000-ért. Senki nem viszi egy hónapja. Pedig 12 ezer (!) volt a darabja és az egyik sose használt a másik kettő 1-2 alkalommal. Használtan én se igazán veszek se fehérneműt se elektronikai cikket.
júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!