Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennétek használtcikk boltban...

Vennétek használtcikk boltban bugyit meg melltartot a csaladnak cagy ez már ciki? Mert rengeteg szepet láttam a multkor

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Fehérneműt biztos, hogy nem... Még ha jól is néz ki. Ez nekem már túl intim dolog. Inkább megveszem újonnan a legolcsóbb kínait.
2012. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Én már vettem melltartót, és fürdőruhát. Kimostam és kész. Bugyit azt nem vennék.
2012. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Fehérnemű, fürdőruha nekem nem menne használtból, cipő sem, minden más oké.

A legolcsóbb kínait veszem magamnak.

2012. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem, bármilyen más ruha darabot igen, de a fehérnemű az már szerintem is túl intim akármilyen szép is...
2012. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Magamnak vettem már melltartót,még az eredeti árcímkéje is rajta volt,kizárt hogy használva lett volna:)
2012. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Magamnak sem, ajándékba pláne nem. Egyébként is (szerény véleményem szerint) ajándékba használtruhát adni nem illik....
2012. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
soha! nem higiénikus és gusztustalan. zokni, trikó, melltartó, fürdőruha, cipő, ne adj' isten törülköző vásárlásra semmiképp sem a turiba mennék
2012. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

bugyit ,zoknit nem


Melltartót igen,azt fertőlenitővel kimosom és jó,persze csak ha nem agyonhasznált

2012. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

7. vagyok


a bugyi kimaradt

2012. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Melltartót többször is vettem és nem kaptam el tőle semmit. Bugyit is vettem már, de csak azért mert rajta volt az eredeti bolti cédula és látszott, hogy egyszer sem vették fel.

Dolgoztam is használt ruha boltban és sokszor kaptunk boltokból leselejtezett darabokatamiket ők már nem tudtak és akartak értékesíteni.

2012. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!