Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennétek használtcikk boltban...

Vennétek használtcikk boltban bugyit meg melltartot a csaladnak cagy ez már ciki? Mert rengeteg szepet láttam a multkor

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

javítás: darabokat, amiket

bocsi :)

2012. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Bugyit biztos nem. Oké, hogy ki lehet mosni, le lehet fertőtleníteni, de engem maga a tudat zavarna. Ez van :)
2012. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Miért lettünk lepontozva????
2012. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%

13.


mert ezen a fórumon a "naná, minden bugyim a turiból van" volna a helyes válasz. oké, h a véleményünket kérdezték, de ha az ellenkezik az övékkel, akkor az már nem is lehet jó


UI: mi is tudjuk, h kitűnően lehet fertőtleníteni a ruhát, és valószínűleg semmi bajunk nem lenne. mégis, valahogy igényes ember akkor sem vesz használt bugyit turiból (az új még rendben van)

2012. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én vettem már, inkább veszek használt, de márkás, jó minőségű cuccokat, mint gagyi kínait, ami mérgező anyagból és műanyagflakonokból készül.
2012. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vettem már bugyit is, melltartót is. Múltkor is nagyon szép márkásak voltak, fillérekért. A kínai meg pár mosás után kinyúlik. Akkor már inkább a turi, kifertőtlenítem kimosom és kész.
2012. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nektek csak a két véglet létezik? Vagy a turi vagy pedig a sz*r kínai? Én egyiket sem veszem meg, de nem is veszek méregdrágán bugyikat, néha kilehet fogni márkásat akciósan, akkor veszek párat de amúgy sincs szükségem 100 bugyira... Melltartóból én F&F-et veszek a Tescoban, nem méregdrága de mégis nagyon jó minőségű...
2012. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%

Haha, mert az F&F bezzeg márka, mi? :D Az a kínaiakkal van egy szinten, de inkább jóval lejjebb!

Én voltam már turiban, de a fehérneműrészlegtől elhánytam magam, nemhogy ott matassak. Pedig a ruha részlegen sok normális dolog van.

Ha még rajta az árcédula, esetleg megveszem, de a bugyit még akkor sem.

2012. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd.. nem mondtam hogy az F&F egy hűűű de jó márka de ez most olyan hogy kinek mi jön be, nem? Nekem ez kényelmes és megfizethető. Én sem fikázom azt, ahol te vásárolsz, nem tudom miért kell leszólni.. :-)
2012. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az F&F egyre kezd nőni, mint márka, és lehet fikázni, de minőségre nem rossz. Nekem minden ilyen darabom éveket bír. Akinek nem, lehet hogy szimplán nem tud vigyázni a ruhájára, neki mondjuk jó a használt turkaruha is......inkább a párszázas szarokat cs.ssze szét mint a párezreset, ez tény és való..
2012. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!