Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék Vinteden jobban...

Hogyan tudnék Vinteden jobban eladni?

Figyelt kérdés

Több mint 70 termékem van kint de mostanában nagyon belassult.

Pedig szép, új állapotú ruhákat hirdetek.

Főleg S Méretű felsőket és egyberuhákat. Illetve több gyerek cipőt és pólót is. És olcsón is. Mégse vesznek semmit. Hogyan tudnék több vásárlót szerezni?



aug. 10. 18:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
10 egyetértek. Én is leméregettem kb az első 10 cuccot. Ennek ellenére is lusták voltak lejjebb görgetni és megnézni a pontos méreteket, direktben rám írtak. Vagy el sem kelt. Letöröltem, feltettem újból, kérdés nélkül elvitték. Az anyagokat pedig a farmer, műbőr, vászon kivételével a vinted 20 féle anyagmeghatározója közül max az tudja beazonosítani, aki ruhaipari iskolába járt. Átlag ember számára ez elég felesleges infó nagyon mélyre menően.
aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamból indulok ki, ha megkérdezem a méretet, tízből kilenc nem válaszol. Így már nem is kérdezem, ahol nincs megadva, tovább görgetek.
aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megpróbálom újra feltölteni őket, hátha sikerül. Bár a termékek amiket mostanában töltöttem fel se kaptak sok megtekintést.
aug. 10. 22:05
 14/36 anonim ***** válasza:

Szia! Elküldenéd üzenetben a linkedet? Ha megtetszik pár ruha, szívesen vennék tőled.

Nekem is vannak fent hibátlan ruhák, felsők, egyebek. Egyesével veszik csak tőlem is. Én mindent lemérek, mert engem is zavar, ha nem tüntetik fel a cm-eket. Olyankor én is tovább görgetek. Csak ha nagyon tetszik valami, akkor kérdezek rá, mert amúgy sokan nem válaszolnak.

aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg óriási a kínálat, de a legtöbb eladó lengyel. Namost a lengyel vevő lengyel eladótól fog vásárolni,mert nagy a kínálat és országon belül kisebb a szállítási költség. Magyar eladótól csak magyar vevő fog vásárolni, akik ugye sokkal kevesebben vannak.
aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Cáfolom, 15-ös. Tőlem lengyelek is vásároltak.
aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ez nem törvényszerű szerintem sem, max úgy igaz, hogy egy magyartól nagyobb eséllyel vásárol magyar.
aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Tőlem is vásároltak már lengyelek. De jó lenne ha tudnának a franciák, angliaiak vagy az osztrákok is tőlünk vásárolni.
aug. 11. 13:18
 19/36 anonim ***** válasza:

#18 hát igen, de ez a veszély nem fenyeget ahogy elnézem.

A logikát mondjuk nem látom a dologban, mert ha csak országon belül lehetne kereskedni akkor a lengyelek kiesnének, így meg miért nem elérhetőek más országok termékei is?

aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
53%
18 tegnapelőtt lefrissítették a vintedet, lehet már az Egyesült Államokból, Hollandiából, Belgiumból, Németországból, Ausztriából, Franciaországból, Olaszországból, Csehországból is vásárolni, illetve oda küldeni csomagot! Lehet van még több ország is, de én 1 nap alatt ennyit fedeztem még eddig fel. Csak az eladó választhatja ki a csomagküldési módszert és nyilván jóval drágább, mint Magyarországon belül.
aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!