Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden hogy tudok másik...

Vinteden hogy tudok másik fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
Már van egy meglévőm, de én egy teljesen másikat szeretnék létrehozni, mert valakitől szeretnék megvenni egy ruhát, viszont nem szeretném hogy tudja hogy én vagyok, mivel volt vele már nézeteltérésem vásárlás során.

aug. 7. 19:45
 1/4 Fárasztó96 ***** válasza:
Esetleg email címe megvan, ha letiltott? Én tisztáznám vele a dolgokat. Amennyiben tiltott, ismeröst megkérni, hogy regisztráljon/ rendelje meg helyetted, te meg kifizeted neki. Egy telefonszámmal csak egy fiókot lehet regísztrálni, email cím detto.
aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy engedi a vinted, ha teljesen más emaillel regisztrálsz, és vásárláskor is másik kártyát használsz.
aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sikerült.

Viszont ha más kártyáját használom, akkor a névvel nem lesz probléma?

aug. 7. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Én is volt már, hogy a férjem kártyájával fizettem :D

Még annyi, hogy lehet az ip címmel is gond szokott lenni, tehát ne ugyanarról az eszközről lépj be, mint eddig.

És jobban belegondolva, lehet nem is a kártyaszám, hanem inkább a számlaszám ne legyen ugyanaz, ha esetleg kiutaltatsz magadnak összeget.

aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!