Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék Vinteden jobban...

Hogyan tudnék Vinteden jobban eladni?

Figyelt kérdés

Több mint 70 termékem van kint de mostanában nagyon belassult.

Pedig szép, új állapotú ruhákat hirdetek.

Főleg S Méretű felsőket és egyberuhákat. Illetve több gyerek cipőt és pólót is. És olcsón is. Mégse vesznek semmit. Hogyan tudnék több vásárlót szerezni?



aug. 10. 18:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

#20 igen, és hol lehet megjeleníteni ezt a funkciót?

Én nem látok másokat a magyar és lengyel hirdetőkön kívül

aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
53%
21 nem neked kell engedélyezni, ha rákeresel nemzetközi márkákra pl Nike, Adidas ilyesmi akkor látni fogsz termékeket, amiket ezekben az országokban élők árusítanak.
aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
#22 én nem találok ilyeneket. Mármint lengyel és magyar eladókon kívül más nemzetisègűeket
aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Szekrénykiemeléseketis fel szokott dobni ilyen országokban élő eladóktól. Szerintem pár nap és mindenkinél elérhető lesz ez.
aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Sokat segít az is, hogy ha egy ruha került 10-be, akkor nem 9-ért akarod eladni, hanem 2-3-ért.


40 ezres cipőt szó szerint másodpercek alatt eladtam 10-ért, mert eladni akartam valamennyiért, csak vigyék.

aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
25 de ha pár hete vette és mérethiba miatt eladó, nem fogja a kérdező ennyiért adni 🤷🏻‍♀️ 5-6-7 ezerért is elkelt volna, lehet 1 hónap alatt, de legalább nem forintokért
aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Nekem sem mutat mást csak magyarokat és lengyeleket.

Azért is lenne jó mert talán így nagyobb eséllyel tudnánk eladni feltéve, hogy nem lesz túl drága a szállítás. De például nem értem, hogy ha a lengyelekkel össze vagyunk kötve akkor az osztrákokkal miért nem.

aug. 11. 17:43
 28/36 anonim ***** válasza:
Nekem mutat másokat is, de nem tudok franciáktól, olaszoktól stb vásárolni, csak magyaroktól és lengyelektől. Szóval ezt nem értem.
aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
28. Külön-külön rá menve nem tudsz vásárolni. De ha rákattintasz arra, hogy csomag összeállítása szállítási költség spórolásával, akkor enged. Nem muszáj többet venni amúgy, 1-et is enged. De az eladó fogja kiválasztani, hogy milyen csomagküldő céggel akarja elküldetni.
aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
#29 hát szuper, és ez nekem miért jó?
aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!