Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék Vinteden jobban...

Hogyan tudnék Vinteden jobban eladni?

Figyelt kérdés

Több mint 70 termékem van kint de mostanában nagyon belassult.

Pedig szép, új állapotú ruhákat hirdetek.

Főleg S Méretű felsőket és egyberuhákat. Illetve több gyerek cipőt és pólót is. És olcsón is. Mégse vesznek semmit. Hogyan tudnék több vásárlót szerezni?



aug. 10. 18:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Csinálj szekrénykiemelést. Hirdesd magad Vintedes Facebook csoportokban.
aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt tapasztaltam, legalább egy hónapja nem ment el semmi, és nem is nagyon lájkolják, pedig nekem is nagyon sok új, márkás cuccom van fent.
aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Rakjátok fel mégegyszer. Nekem is volt cuccom, amit felraktam több mint 1 éve, egyetlenegy lájk nem jött rá, felraktam pár hete, 20 perc után elkelt.
aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#1

Azért nem akarok mert az sem garancia arra, hogy sikerül eladni aztán akkor kidobott pénz.


#2

Igen, nekem is pedig az utóbbi hetekben 30+ terméket raktam fel.


#3

Mármint töröljem le és töltsem fel egyből újra?

aug. 10. 18:31
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Igen.
aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen bevált módszer nálam, hogy időnként letörlök mindent és újra felteszem új képekkel. A lényeg hogy sokat tölts fel és abból 1-2 cuccot (jó ár-érték arányban) megvesznek. Sajnos utána ellaposodik a dolog. Szép éles képeket készíts a ruhákról mosva, vasalva. Egységes háttérrel, mintha ruhaboltban lenne. Szerintem az egész vinted rengeteg idő, energia kevés pénzért. Sok cuccot el is adományoztam emiatt, úgy éreztem nincs már erre több energiám, a kezdetek óta csinálom és van ami még azóta is fent van és senkinek sem kell. A képeken és az árakon múlik minden hidd el (ez a legfontosabb) és a friss feltöltés mindig előre kerül, sok ember látja. A kiemelés nekem sosem jött be. Csomagkedvezmény is lehet jó, de csak ha olcsón adsz mindent alapból is és nagy kedvezményt adsz mellé. Különben egyenként rendelgetik meg a cuccokat. Én kisebb kedvezményt szoktam beállítani, ha a vevőnek több dolog kell lealkudja. De ez ritka, 90 %-ban egyenként mennek a cuccok nálam, úgyhogy én ezzel nem is vacakolok már.
aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
#6 jól összefoglalta, az eladók többsége számára nem aranybánya a Vinted, néha egy egy dolog elmegy ha szerencséd van, de szerintem kár tőle sokat várni.
aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A méreteket add meg centiméterben is, sok ember nem " szabványos testalkatú", azonkívül a ruhák méretezése sem mindig megbízható. Add meg az anyag összetételt, készíts közeli fotót, ahol látszik az anyag struktúrája. Adj meg minél több információt, az jobban felkelti az érdeklődést. Persze ez sem garancia semmire, de talán előnyt jelent.
aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szezonális dolgokat hirdess.
aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
#8 ha valakit érdekel a méret akkor megkérdezi, ezzel nem fog vásárlókat szerezni, felesleges fáradtság
aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!