Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, hogy nézzek ki férfiké...

Csajok, hogy nézzek ki férfiként, hogy jól nézzek ki? :)

Figyelt kérdés
júl. 26. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

A szépség mindenkinél más jelent.

Számomra egy férfi legyen sportos, izmos, de ne az agyonkokszolt bodybuilder alkata legyen, inkább szálkás izomzata legyen. Legyen egyéni stílusa.

júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%

Mivel az első válaszoló leírta a fizikumot, én leírom, hogy szerintem milyen egyéb külsőségek jöhetnek még szóba.

A higiénia a férfiaknál is fontos. Sokat dob a kinézeteden, ha látszik, hogy ilyen téren is adsz magadra. Nem kell mindenféle kenceficét magadra kenned, de egy tonikot illetve akár valami hidratáló arckrémet használhatnak a férfiak is, sőt pirospont.

A szőrzetedet is ápold. Nem kell csupasznak lenned, a szőrösség is férfias és sok nőnek bejön, de ápolatlanul semmiképp. Főleg arc, haj és intimtájék.

Körmeidet vágd rendszeresen. Igen, a lábadon is.

Legyen valami kellemes kölnid, de ne fullasztó mennyiségben. Kölni mellé szagtalan dezodor!

Rendszeres fogmosás mellett szájvíz nagyon sokat dob még!

Ne vegyél fel ilyen tapadós slim farmert, mint a lányok, mert az szerintem iszonyat kisfiús és gáz is, ha már itt tartunk.

Cipő póló igazából mindegy, csak tiszta legyen.

Esetleg egy karóra, mint ékszer, az kifejezetten jól áll, férfias. Ha nagyon szeretnél, vékonyabb nyaklánc és/vagy karkötő illetve nem giccses gyűrű is lehet. Fülbevaló szerintem nevetséges.

Szerintem ezekkel már azért bőven jó vagy. Nem kell Schwarzeneggernek lenni, nem is kell feltétlenül izmozni, csak látszódjon, hogy így vagy úgy, de adsz magadra, mozogsz. Legyen ez súlyemelés, úszás, akármi.

21N

júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Az 1-es, de föleg a 2-es mindent leírt, amit hozzátennék, hogy amiket ír, azokat semmi esetre sem szabad túlzásba vinni.

Csak egy példa az illat (én kifejzetten túlérzékeny vagyok rá), semmi esetre se legyen erös illatod, vagy egy kölni/parfüm legyen, amit használsz, de akkor deo, arcszesz, tusfürdö, stb illatmentes, vagy azonos, de mindenképpen az éppen csak sejthetö mennyiség, nem a szembejön egy illatfelhö, amitöl légzögörcsöt kap, aki érzékenyebb.

Ezt azért emelem ki, mert rengeteg férfi megy el mellettem, aki után még 5 percig csak az illatkeveréket érzem, ami borzasztó zavaró.

De ugyanez érvényes a öltözködésre, ékszerfélékre, mindig a "kevesebb több" elvet tarsd be.

júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akartam írni mindenféle okosat, de minden lényegeset megtudhattál a korábbi válaszokból :) Tényleg az ápoltság a kulcs, valamint az igényes, stílusos öltözködés. Személy szerint engem a hosszú köróm és az erős illat taszít, meg az, ha valakinek kilátszik az alsógatyája. Ha ezeket elkerülöd, már jól indítasz.
júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen. Őszintén szólva meglepett, hogy ennyi hasznos választ kaptam ilyen gyorsan, többször is el fogom olvasni, hogy memorizáljam :)


Érdekes módon a ruhákról viszonylag kevés észrevétel jött, talán az annyira nem is fontos?


És úgy tűnik az illatok a legfontosabbak :)


És talán legtaszítóbb, az a férfi, aki ápolatlan? Piszkos, melós ruhában pl nem lehet megkívánni senkit?

júl. 26. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Az kell nekik hogy pénzes legyél és látsszon is rajtad. Nézhetsz ki akármilyen jól, ha csóró vagy, mondjuk nincs kocsid se, mindegyik le fog koptatni. Tapasztalat.
júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

#6

Drágaság, ha nem a pénzes luvnyák után kajtatnál, akkor észrevehetnéd a többieket is, akiket nem érdekel a pasi pénze.


Pl. mikor összejöttem a párommal apukájánál lakott. Se saját lakása, se autója, se nem volt gazdag. Most annyi változott 11 év után, hogy saját hitelmentes lakásunkból egy negyed az övé, és van megtakarítása. Autója azóta sincs, de még jogsija se. Nekem van jogsim, de nincs autó. Párom pénze nem érdekel, mert nekem is van, és nem keresek/keresünk milliókat, még felet se.

júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 6-tal nem érdemes foglalkozni, csak egy lúzer, aki meg akarja magyarázni, miért nem áll vele szóba normális nö.


Kérdezö: ha munkából jössz, akkor az azzal járó kosz, stb normális dolog, ha szabadidödben van rajtad koszos munkásruha, az zavaró.

A ruhakérdésre: ha tiszta, normális állapotú, nem elkopott, a te méreted, akkor nem zavaró, ha nem X divatmárka, a lényeg az általános ápolt kinézet.

júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na a méret... szeretem a hiphopot, 20 évvel ezelőtt mindig melegítőben jártam és XXL-es ruhákban, az elmúlt 10 évben a volt barátnőm azt szerette, ha látszik a testem és s-es ruhákat vett. Anyám szerint XXL a méretem, a barátnőm szerint s :)))


Egy negyvenes, vagy bármilyen férfin, mennyire legyen szűk vagy lenge a ruha?


Én arra tippelnék, hogy a túl szűk nevetséges, de nem árt, ha látszik picit a test, sőt.. nem csak sejtetőn, de ne legyen nevetségesen szűk, vagy a tapados már nem férfias, jól látom?

júl. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!