Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női ruha vásárlás férfiként?

Női ruha vásárlás férfiként?

Figyelt kérdés

Hamarosan három napot egyedül leszek itthon, és az a tervem, hogy végre kipróbálom, amit soha nem mertem eddig, de nagyon szeretnék.


Női ruhákat akarok viselni, persze csak itthon a négy fal között. Az egyetlen, amitől félek, az bemenni a boltba és megvenni a holmikat.


Szerintetek mennyire fognak hülyének nézni az eladók, ha megveszek egy szoknyát, női felsőt, harisnyát és magassarkút? Érdemes lenne inkább nem egy boltban megvenni őket?



jún. 4. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor vettem ruhát a feleségemnek. Igaz, ha fel is próbáltam volna őket, azért az feltűnő lett volna.
jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog arra gondolni, hogy saját részre lesz.
jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bemegyek a ruházati boltba és megveszem ami kell sőt van olyan eladó aki szívesen segít.
jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Ha annyira zavar, hogy mit gondolnak, kezd úgy, hogy bajban vagy, elvesztettél egy fogadást, aminek az eredményeként egy fotózáson kell részt venned női ruhákban. Fogalmad sincs, hogy működik, mit szoktak, de mivel nem vagy női méret tartasz tőle, hogy nem lesznek ruhák, és nem akarod, hogy a haverok rajtad röhögjenek. Így is nagyon gáz már. Szóval szeretnél pár cuccot, amiben nem néznél ki annyira hülyén (mint például ez vagy az a ruha), meg egy kényelmes cipőt.

Én legalábbis így csinálnám, legalábbis ha próbálni szeretnék.

Vagy elcsípnék egy alkatban hozzám hasonló nőt, és megkérném, hogy jöjjön el velem, mintha én lennék a kísérője, és próbálgasson ő.

Vagy rendelnék online, ha tudom a méretet, bár kolléganőim állandóan szívnak vele, mert nem olyan, mint a képen, nem olyan kényelmes, mint gondolták, és nem, nem tanulnak belőle.

Hasonló hülye ötletekért keress bátran :D

jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak olyan boltok, aminek van webshopja, és a webshopjában található termékek valamilyen szinten elérhetőek a fizikai boltban is. Simán lehet az, hogy egy női ismerősöd kinézett valamit a webshopban, és téged kért meg, hogy ugorj be és vedd meg. Szóval most na, szerintem nem olyan fura az, hogy egy férfi női ruhát vesz, ha nem is magának veszi, sok oka lehet, hogy épp ő megy be egy női ismerőse helyett. Lehet pl. az is, hogy múltkor a nő ismerőse kinézte magának az adott ruhát, de anyagilag nem fért bele neki, ezért ő megveszi neki ajándékba. Annyi oka lehet annak, ha egy férfi női ruhát vásárol, szóval én ezen nem kattognék nagyon.


Ha meg esetleg próbálnál, akkor alapból nincs arra kapacitás, hogy az alkalmazottak nézegessék ki mit visz be próbálni, de ha nem akarod, hogy annyira feltűnő legyen hogy mivel mész a fülkébe, akkor pl. vegyél le egy női ruhát, majd vegyél le egy férfi pólót is, és amikor mész be a fülkébe, akkor a női ruha valamennyire takarásban lesz a férfi ruha mögött. Persze tudom, hogy ez sem mindig jön össze, nyilván függ attól, hogy milyen boltról van szó. Nem tudom, hogy most pl. fast fashion üzletről beszélsz, vagy drágább kategóriáról. De pl. ha bemész egy Tescoba, ott hidd el, a kutya sem figyeli, hogy ki mit visz be a fülkébe, szóval ha ennyire tartasz ettől, akkor szerintem kezdésnek jó ötlet lehet egy ilyen bolt, és akkor majd hátha következő alkalomra egy kicsit bátrabb leszel és rájössz, hogy a kutyát sem érdekli ki mit vesz, és akkor bátrabban mész kisebb üzletekbe is. :)

jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Én első körben egy nagyobb kínai üzletbe szeretnék bemenni, mert ott láttam, hogy van olyan szoknya és magassarkú, ami tetszene nekem.


Drágább üzletbe semmiképp nem mennék, mert ugye ezeket a ruhákat nem fogom tudni sűrűn holdani, csak ki akarom próbálni egy-két napig, hogy milyen ebben lenni, aztán eldugom valahová, amíg nem lesz megint ilyen alkalmam. Évente talán egyszer, ha lenne...


Köszönöm a biztatásokat! Kedvesek vagytok!

jún. 4. 21:00
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 41-42 alatti a lábméreted, akkor magassarkút nem fogsz találni üzletben.
jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból rákerestem, ebből van 44-es is, tuti nem csak nőknek szánták.

[link]

jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát... Ha így érzed jól magad, akkor valósítsd meg az álmaid...
jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
#8 Simán szánhatták nőknek is, nekem is van ismerősöm akinek 44-45-ös lába van, mondjuk ő több tíz éven át kosarazott, és hát gondolni kell rájuk is…
jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!