Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női ruha vásárlás férfiként?

Női ruha vásárlás férfiként?

Figyelt kérdés

Hamarosan három napot egyedül leszek itthon, és az a tervem, hogy végre kipróbálom, amit soha nem mertem eddig, de nagyon szeretnék.


Női ruhákat akarok viselni, persze csak itthon a négy fal között. Az egyetlen, amitől félek, az bemenni a boltba és megvenni a holmikat.


Szerintetek mennyire fognak hülyének nézni az eladók, ha megveszek egy szoknyát, női felsőt, harisnyát és magassarkút? Érdemes lenne inkább nem egy boltban megvenni őket?



jún. 4. 19:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Szerintem még a 40-es is jó lesz nekem cipőből.
jún. 4. 23:34
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A napokban írtam ki egy kérdést, hogy én meg női farmert vettem. Bár nem teljesen olyan indíttatásból, mint te. Fel is próbáltam, ki is fizettem. Senki nem foglalkozott vele. Nem néztek rám furcsán, nem tették szóvá. Az eladóknak az egy ugyanolyan árucikk, mintha egy zsák krumlit vettem volna. Annál sem kérdezik meg, hogy én fogom-e megenni,vagy eszik belőle más is és ha igen, akkor ki.
jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 winR ***** válasza:
100%
A feleségemnek 30 éve én veszem a tangákat, harisnyákat, és sokféle ruhát is. A múltkor még egy eladóval is elbeszélgettem a combfixekről. Nyugodtan menj be a boltba és válogass kedvedre!
jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is kínaiból vásároltam először. Ha pár alkalomra kell, ne költs rá. A neten lehet nagyméretű cipőt találni, bár mostanság a Deichmann nem hozott ki olyat, ami tetszene is. Amúgy meg, ha bemész egy boltba, tényleg nem nagyon nézik, kinek veszed. Bár én be szoktam vinni a fülkébe és kipróbálom azért a méretet, mert legutóbb túl nagy ruhát vettem és vihettem vissza kisebbre cserélni.
jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

nagy ívben lesz4rják

Max ha próbálni akarsz valamit, akkor lesz érdekes

jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

A próbától nem félek érdekes módon, ott nincs interakció eladóval.


Szerintem azt fogom csinálni, hogy veszek mellé valami férfi ruhát is, akkor kevésbé lesz gyanús.

jún. 5. 18:02
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
Ne hazudj.Vállald fel magad,és közöld hogy transzvestita vagy.A lányok a boltban segítenek ha megkéred őket,még meg is nézik rajtad hogy áll a ruha.Plusz még abban haza is mehetsz.
jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéshez mindig kötelező társítani egy “Azt csinálsz, amit akarsz csak én ne lássam!” kommentet :D


Én már régóta veszek női cuccokat magamnak. Azt érdemes tudnod, hogy egy cipő/ruhaboltban egy nap akár több száz ügyfél is megfordulhat. Az ott dolgozóknak te csak egy vagy abból a több százból. Úgyhogy nem lesz semmi baj - hacsak nem jársz oda sűrűn nem is fognak rád emlékezni. Válaszd ki, ami tetszik, ha szeretnéd próbáld föl, fizesd ki és távozz - nem fog senki se megakadályozni téged ebben :D Ha esetleg nagyon extrovertált az eladó és megkérdezi, hogy “És kinek lesz?”: tulajdonképpen azt mondasz, amit akarsz - én általában egyből rávágom, hogy “A barátnőmnek.”, nem azért, mert félek bevallani, hogy magamnak veszem, hanem inkább azért, mert nem ismerem, hátha nagyon konzervatív az illető, aztán nem akarom elrontani a hangulatát.

Férfi cuccot nem muszáj venned hozzá, de ha látsz valamit, ami tetszik vagy kell, akkor nyugodtan.

Ha most hordasz az életedben először magassarkút, akkor azzal mindenképp óvatosan, piciket lépve kezdj menni (vedd fel, először ülj benne egy picit, majd állj egy helyben egy pár percig, hogy a tested hozzá tudjon szokni, a testtartásra pedig figyelni!); illetve alacsonyabb, szélesebb sarkú lábbelivel kezdj.

Előző este borotváld le az összes testszőrödet (hajat és az alkart leszámítva) a jobb élmény érdekében (nyilván ha mondjuk rövidnadrágban jársz dolgozni, akkor a vádlidon is hagyd meg a kényelmetlen kérdések elkerülése érdekében).

jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsóhoz hozzátenném még (bár nem én írtam), a láb borotválásához, hogy én a crossdresserkedés mellett nagy bringás vagyok és a bringás közösségben a sima láb teljesen megszokott látvány, arra is lehet hivatkozni :)
jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Vagy menjél turiba, és ott vegyél ruhát magadnak. Ott nem kell próbálni, csak magadhoz méred. Vagy rendelj a net-ről
jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!