Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női ruha vásárlás férfiként?

Női ruha vásárlás férfiként?

Figyelt kérdés

Hamarosan három napot egyedül leszek itthon, és az a tervem, hogy végre kipróbálom, amit soha nem mertem eddig, de nagyon szeretnék.


Női ruhákat akarok viselni, persze csak itthon a négy fal között. Az egyetlen, amitől félek, az bemenni a boltba és megvenni a holmikat.


Szerintetek mennyire fognak hülyének nézni az eladók, ha megveszek egy szoknyát, női felsőt, harisnyát és magassarkút? Érdemes lenne inkább nem egy boltban megvenni őket?



jún. 4. 19:16
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Na, hát sajnos nem lesz belőle semmi, mert úgy néz ki, mégsem leszek egyedül. :(
jún. 12. 11:00
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm elmondta a feleségének, hogy ő szeretne ilyet kipróbálni. Szerencsére a felesége eléggé nyitott volt erre. Most már ott tart a kapcsolatuk, hogy nem csak hogy odahaza a feleség fotózta az ismerősömet, de már le is mert nőnek öltözve menni az utcára.
jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%
Igen.A 22 es jól írja.Menj a boltba nőnek öltözve, és nem kell ez a körítés hogy mit szólnak!
jún. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, valószínűleg nem lesz belőle semmi.
jún. 13. 08:23
 25/26 A kérdező kommentje:
Vettem végül egy szoknyáty majd hordom, ha lesz egy-egy fél órám egyedül. Tényleg senkit nem érdekelt, hogy én pont azt akartam megvenni.
jún. 14. 16:47
 26/26 anonim ***** válasza:
83%
Na látod! A bugyit, melltartót, harisnyát is veszel senkit nem érdekel. Növelted a forgalmat. (Egy kinaiban dolgozom, ha tudnád hogy hány pasi vásárol női cuccot... Nem érdekel minket, eladtuk, és kész.)
aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!