Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyár végén megyek férjhez de...

Nyár végén megyek férjhez de már elkezdtem keresni a ruhám. Ez az első amit felpróbáltam és nagyon tetszik! Családtagjaim és a szalonban dolgozók kicsit elfogultak, ezért is lennék kiváncsi más véleményére is. Jól áll? Ez a fátyol illene hozzá?

Figyelt kérdés
A negatív kommentek is érdekelnek csak indokold is meg légyszi. [link]

máj. 27. 21:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is nagyon jól áll neked ez a ruha ! A fátyollal együtt is tetszik nekem . Ez egy remek választás a részedről . Semmit ne változtass rajta! Gyönyörű vagy ebben a ruhában ! Férfi vagyok.
jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jún. 3. 21:20
 33/37 anonim ***** válasza:
60%
Úgy vagy homokóra, hogy nem vagy combos. Én biztos ilyenben vonultam volna, ha a combjaim engedik :-) Gratulálok!
jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
33: Köszönöm! Rajtad milyen ruha volt?
jún. 9. 14:48
 35/37 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy én az abroncsos, nagy szoknyás menyasszonyi ruha kedvelő vagyok (ilyenem is volt), gondolom azt, hogy nagyon jól áll neked ez a ruha! Szerintem a fátyol sem sok, de rövidebbel is szép lehet. Aki azt írta dundi a karod, vajon mit nézett... szuper választás a ruha!
jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem az abroncsos szoknyákat. Rajtad milyen fátyol volt?
jún. 15. 23:27
 37/37 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam hogy nem, hiszen akkor olyat választottál volna, ezt azért írtam, mert nekem meg alapvetően az ilyen menyasszonyi ruhák nem tetszenek, de ennek ellenére gondolom azt, hogy neked nagyon jól áll.

Nekem sokkal rövidebb fátylam volt, kb fenékig (talán az alá) ért, minta kizárólag az alján volt, az hímzés volt ami passzolt a ruha hímzésével.

jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!