Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyár végén megyek férjhez de...

Nyár végén megyek férjhez de már elkezdtem keresni a ruhám. Ez az első amit felpróbáltam és nagyon tetszik! Családtagjaim és a szalonban dolgozók kicsit elfogultak, ezért is lennék kiváncsi más véleményére is. Jól áll? Ez a fátyol illene hozzá?

Figyelt kérdés
A negatív kommentek is érdekelnek csak indokold is meg légyszi. [link]

máj. 27. 21:03
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Rövidebbet talán. A ruha nagyon feltűnő, a fátyol szintén hangsúlyos darab és a kettő elnyomja egymást, kicsit túl sok nekem így együtt. A fátyol hímzett egyébként, vagy a ruha csipkéjét látom? Nem vagyok benne biztos; az is lehet, hogy emiatt tűnik túl soknak. Én minden esetre felpróbálnék egy rövidebb fátylat is.
máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Hímzett a fátyol, olyan mintája van mint a ruhának. Ha hazaérek mutatok képet ami hátulról készült. Ott jobban látni.
máj. 28. 15:17
 23/37 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy másik kép, jobban látszik a fátyol és jobban átadja a ruha eredeti színét is.

máj. 28. 16:21
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is soknak érzem hozzá ezt a fátylat, mert maga a ruha sem egy visszafogott darab, nagyon sok rajta a csipke és szerintem ízlésesebb lenne egy egyszerűbb, nem díszes fátyollal.

Amúgy csinos vagy, így bármi jól fog állni, de szerintem nem ez a legelőnyösebb fazon számodra. A helyedben biztos próbálnék olyanokat is, ami jobban kiemeli a derekadat. Egy A-vonalú ruha szerintem jobban állna rajtad. De persze ez sem rossz, ha neked ez az igazi, akkor nem akarlak lebeszélni róla. Csak a fátyolról, nem véletlenül írtuk már ennyien, hogy az túl sok ehhez.

máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Fátylat mindenképpen szeretnék de ha már ennyien írjátok akkor inkább másikat választok szerintem. Milyen illene ehhez a ruhához ha esetleg ezt választanám?
máj. 28. 17:17
 26/37 anonim válasza:
100%
túl hosszú és az alja nem annyira szép de ha neked tetszik
máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
Az egy év nem arra vonatkozott, hogy eljegyzéstől, hanem a ruha megtalálása, alakítása, stb időt vesz igénybe.
máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
27: Akkor félre értettem, bocsi.
máj. 29. 17:02
 29/37 NTBS ***** válasza:
Szerintem jól áll, de én férfi vagyok nincs nagy szakértelmem a témában.
máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
29:Köszönöm szépen!
máj. 31. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!