Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyár végén megyek férjhez de...

Nyár végén megyek férjhez de már elkezdtem keresni a ruhám. Ez az első amit felpróbáltam és nagyon tetszik! Családtagjaim és a szalonban dolgozók kicsit elfogultak, ezért is lennék kiváncsi más véleményére is. Jól áll? Ez a fátyol illene hozzá?

Figyelt kérdés
A negatív kommentek is érdekelnek csak indokold is meg légyszi. [link]

máj. 27. 21:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Szép ruha. Az én ízlésem teljesen más, a fátyol meg szerintem túl sok, de ha neked tetszik, akkor hajrá.

Az viszont nagyon érdekel, hogy merrefelé laksz, ahol egy nyár végi esküvőre elég most elkezdeni ruhát keresni? Nálunk a nyári szezonra simán egy évvel előbb lefoglalják a szebbeket.

máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Már most??? Mi anno egy évvel az esküvő előtt kezdtünk ruhát keresni..
máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Győr Moson Sopron. Igen sok ruha ebben a szalonban is le van már foglalva de nagyon nagy a választék még így is. Márciusban volt az eljegyzés úgyhogy sokkal korábban nem tudtam volna elkezdeni keresgélni. Mi miatt sok a fátyol szerinted? Túl hosszú? Köszönöm a válaszod!
máj. 27. 21:26
 4/37 A kérdező kommentje:
2: Nem mindenki vár az eljegyzés után még egy évet az esküvővel. Helyet lefoglaltuk már, templom, a vendég lista megvan, ha sikerül kiválasztanom a ruhát akkor max 1-2 héten belül fel is vehetem akár. Attól függ hogy mennyit kell utána szabni rajta. Nyár végére kényelmesen meglesz minden.
máj. 27. 21:34
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Jól áll, csinos vagy benne.
máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna a dobogó nélkül fotózni.

Nem rossz, de úgy tűnik jó alakod van, úgyhogy vlsz más ruhák is jól állnának. Engem az az uszály idegesítene, és a fátyollal tényleg kicsit talán sok.

máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 hosszúhajú ***** válasza:
100%
csinos és szép is! ha fűzőset választasz még homokórásabb leszel benne. így is szép csinos az alakod! csak a fűző ezt még jobban kiemeli. :)
máj. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Noren1989 ***** válasza:
0%
Tavaly nem vettek el, egyelek meg?
máj. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
8: Ezt nem értem.
máj. 28. 06:19
 10/37 A kérdező kommentje:
6: Túl hosszú a fátyol? Vagy mi vele a baj?
máj. 28. 06:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!